ČAOŠ MASTERS 06/01

Turnaje MASTERS mohou hrát všichni členové ČAOŠ.
Start turnaje: Úterý 1. 6. 2021 20:00
Startovné: 50 Kč
Maximální počet hráčů: 32
Ukončení přihlášek: Úterý 1. 6. 2021 19:30
Turnaj je jednodenní, Všechny zápasy se odehrají během jednoho dne.

Přihlášení do turnaje

PořadíHráčTýmKategorie
1czePavel KordaMuž
2czeSimona KordováŽena
3czePavel JirkalAJETO LetnáMuž
4czeVojtěch DropaTerryho MámaMuž
5czeTomáš Hudeček 1987 BruntálMuž
6czeMartin SarganekMuž
7czeBarbora HospodářskáŽena
8czeKarel PapežíkBlack cat VýškovMuž
9svkKatarína NagyováSports Bar Považská BystricaŽena
10czeIvo PlecitýPtákováciMuž
11svkTomáš Strnisko-Muž
12czeJaroslav JáraMuž
13svkSamuel PutzMuž
14irlKeane BarryMuž
15svkMilan DudášSports Bar Považská BystricaMuž
16czePatrik SedláčekMuž
17czeVáclav NovákMuž
18czeMichal PolákNešuropoblei Havlíčkův BrodMuž
19svkTomáš SvobodaWDA CZ/SK TEAMMuž
20czeMichal GänslerRytíři JirkovMuž
21czeOldřich ProkopecMuž
22svkMartin KajanMuž
23czeDominik ŠteflMuž
24czeJan PavlíkMuž
25svkGabriela SvobodováŽena
26czeMarek SvobodaStop Darts ClubMuž
27czeLuděk KristinMuž
28svkBoris KlačanŠK VrútkyMuž
29czeTomáš BeckMuž
30czeMartin ČernýMuž
31czeKarel KotoučMuž
32czeMichal JeřábekMuž
33czeBohumil BocviňokMuž
34czeAdam GawlasBull’s-eye Riviéra Frýdek-MístekMuž
35czeEva SychrovaŽena
36czeTomáš HobžaMuž
37czeFilip ZáhorkaMuž
38czeAdam GrebeníčekMuž
39czeJakub DavidStrips BrnoMuž
40czeRadomír Dušek 2006Covid s.r.oJunior
41czeRadomír Dušek 1980Muž
42czeLadislav JenčekMuž
43czeMartin VávraMuž
44czeRadek ŠenecDC PhoenixMuž
45czeMichal SkalaMuž
46czeTomáš SvašekMuž
47czeArnold BarcicMuž
48czePetr BulanMuž
49czePavel SvětelskýMuž
50czeKristián ŠvedaMuž
51czeDaniel ČermákHot DemonsMuž
52czeLuboš CikánekMuž
53czeOldřich RutarMuž
54czeMonika HockováŽena
55czePetr GerhardtNisa Darts BoysMuž
56czeAdam LinekMuž
57tunMohamed Fakher FarhatMuž
58czeMichal HanykýřMuž
59czeDominik NovákJunior
60svkPatrik SemanBad boys SBPPMuž
61czeDavid ZbožínekJunior
62czeVítězslav SedlákAll stars teamMuž
63czeKarolína RysováRysové pod RadobýlemŽena
64czeJan DivišMuž
65czeJan PrudkýBull’s-eye Riviéra Frýdek-MístekMuž
66czeRostislav HladíkBrnkáme na NervyMuž
67czeLibor PilařAjšířiMuž
68czeMartin MištinaMuž
69czeMartin BeňkaMuž
70czePavel Novák 1982Muž
71czeDaniel BohonyMuž
72czeKateřina BrožíkováŽena
73czeJiří Kučera 1987DC Vandals Blansko AMuž
74czePavel HruškaMuž
75czeTibor ŽvátoraMuž
76czePavel RajnochMuž
77czePetr KlimekMuž
78czeMartin MoravecMuž
79czeOndřej VáclavíkMuž
80czeJakub BeníčekOlomoucká náplavaMuž
81czeDavid PoláčekMuž
82czeJan MíkaMuž
83svkDávid GettínMuž
84czePavel ŽižkaKobry ze 7.patraMuž
85czeTomáš Hájek 1992Darts ArmyMuž
86czeTomáš UjčíkMuž
87czeStanislav StachoMuž
88czeMichal WalterOgaři z Velké MoravyMuž
89czeJiří TrnkaTi nejhorší, historicky ve všemMuž
90czeMartin RusMuž
91czeMichal ZárybnickýBrnkáme na NervyMuž
92czeDušan DedekMuž
93czeMartin VaculovičDC Vandals Blansko AMuž
94czeJan SochorMuž
95svkBedřich PodhradskýSteel DC ŠamorínMuž
96czeTomáš LedlBlack cat VýškovMuž
97czeDavid VopičkaTragédie KamýkMuž
98czeVáclav FürstMuž
99svkJozef MarkoMuž
100czeJakub LárBombardáci KuksMuž
101czeJakub ZadinaMuž
102svkMiroslav BučekMuž
103czeOndřej VaníčekTerryho MámaMuž
104czeLukáš HniličkaGoldstar Nové Město pod SmrkemMuž
105svkMiro JakubisMuž
106czeJakub KašparOlomoucká náplavaMuž
107czePetr PicmausMuž
108czeRadim VolavkaMuž
109czeMilan BittmanMuž
110czeMarcela SkopalováŽena
111czeJan LukešMuž
112czeMiloš KortánMuž
113czeJakub ChmelenskýMuž
114czeVítězslav JalůvkaMuž
115czeJan ŘezáčMuž
116czeMartin ŠebaMuž
117czeJakub FrýbaMuž
118svkAlexander MikuškaMuž
119czeJan DvořákMuž
120czeJan TomekFANTAZIEMuž
121czeFilip BěhalMuž
122czeFilip JechNetovka SemilyMuž
123czeVladimír ŠrettrMuž
124czePavel ZajptWDA CZ/SK TEAMMuž
125czeTomáš HamroziMuž
126czeDaniel ZárubaDarts ArmyMuž
127svkMarek JančiMuž
128czeMarcela FruhaufováŽena
129czePetr MachálekMuž
130czeJaroslav Novotný 1975Muž
131czeTomáš ŠornaMuž
132czeMatěj HamplMuž
133czeTomáš KlejnaCovid s.r.oMuž
134czeZdeněk BelzaMuž
135czeVladimír PašekPtákováciMuž
136czeVojtěch VoštinkaDC Nagano KladnoMuž
137czeMichal Šlouf“M” Darts TřebíčMuž
138czeZdeněk LeinveberMuž
139czePetr PříkazskýŠipky DubňanyMuž
140svkDominik MihályMuž
141czeOndřej BaloghMuž
142czeVáclav ProcházkaFANTAZIEMuž
143czeJiří RathuskýMuž
144czeAntonín DavídekBombardáci KuksMuž
145czeTomáš ZáborecTerryho MámaMuž
146czeMartin NerušilOstrovani ŠebestěniceMuž
147czeJan SvobodaCovid s.r.oMuž
148czeDenis BrandejsMuž
149czeKarel SedláčekBombardáci KuksMuž
150svkMatej BubicaŠK VrútkyMuž
151czeDavid PísekAll stars teamMuž
152czeJan DoleželMuž
153czeMartin PopelkaMuž
154czeStanislav ŽampachTerryho MámaMuž
155czeJan KoždoňMuž
156czePetr HöschCovid s.r.oMuž
157czePetr HrnčárMuž
158czeŠimon KnapMuž
159czePeter KalabaMuž
160czeVladimír StýbloRytíři JirkovMuž
161czeRadovan HandlDarts ArmyMuž
162czeKlára HandlovaŽena
163czeZdeněk HoráčekMuž
164czeLadislav KučírekOgaři z Velké MoravyMuž
165czeMichal ŠmejdaBarbařiMuž
166czeTomáš HorylMuž
167czeJan VlasákCovid s.r.oMuž
168czeOndřej Kučera 1988Tragédie KamýkMuž
169czePetr KleprlíkThe LegenDarts PrahaMuž
170czeMiroslav MňukBombardáci KuksMuž
171czeJan KosMuž
172czeJan BordáčStřelci RožmberkMuž
173czeBenjamin FrankelDarts ArmyMuž
174svkMarek Durdy 1996Muž
175czeJiří PetrovkaMuž
176czeJiří HumlMuž
177czeOndřej SkalickýOstrovani ŠebestěniceJunior
178czeŠtěpán PokornýDart LevelMuž
179svkMartin MiklovičMuž
180czeJiří Kučera 1981PtákováciMuž
181czePetr SosnaCrayfish RakovníkMuž
182czeJiří JeníčekAJETO LetnáMuž
183czePatrik ApltauerMuž
184svkMiroslav BabíkMuž
185czeLukáš UlmannMuž
186svkKristián MelišJunior
187czeTomáš KochMuž
188czeMichal NěmecMuž
189czeRoman BenischkoMuž
190czeTomáš TrnkaMuž
191czeIva MacháčkováPOJĎ MI HOP HKŽena
192czeMilan KrejčiříkMuž
193czeDavid VávraMuž
194svkMarek ĎurkovičMuž
195czeMartin VáchaMuž
196czeLukáš PilařCovid s.r.oMuž
197engLuke TuckerMuž
198czeJan NimmrichterMuž
199svkKarol KrnáčBulls Bar DC HriňováMuž
200svkCsaba CsalaMuž
201czeOndřej SajtlMuž
202czeMichaela ŠtětkováŽena
203svkJán MiklóšMuž
204czeIgor BalogMuž
205czeMartin BalogJunior
206czeMiroslav DrastichSnipers KlatovyMuž
207svkBranislav SmoligaMuž
208czeJiří BradaWDA CZ/SK TEAMMuž
209czeJaroslav MarešMuž
210czeMiloslav SýkoraMuž
211czeMartin DufekJalapeňoMuž
212czePavel VysůčekMuž
213czePavel DrmolaJalapeňoMuž
214czeVáclav JandaP.P. Petrom PolákyMuž
215czeJiří HlaváčekMuž
216czeTomáš Hudeček 1987 SokolovMuž
217czePetr HofmanDC PhoenixJunior
218svkMirko JurkovičMuž
219czeStanislav ZlechovecCrayfish RakovníkMuž
220svkMartin DuľaMuž
221czeJaroslav Novotný 1996Muž
222czeMartin ŠtoudekMuž
223czeMichal RůžičkaMuž
224czeJiri HomolkaMuž
225czeLukáš GettingVsetín z BrnaMuž
226svkPavol KočikMuž
227svkDominik KočikJunior
228czeRoman StaněkMuž
229svkAndrej TakáčMuž
230czePetr BrožMuž
231czeVáclav SvatošMuž
232czePetr PilařMuž
233czeVojtěch BajgarMuž
234czeZbyněk ŠvehlíkMuž
235czeTomáš JakelMuž
236czeJan HorákMuž
237czeJakub SolnařTragédie KamýkMuž
238czeRadek JuřenaMuž
239czeJiří BrejchaMuž
240czeJana KočíŽena
241czeVít CsoroszMuž
242svkPatrik PetroušekMuž
243czeZdenek ŠeranekMuž
244czeOndřej NovotnýMuž
245czePetr DrmolaJalapeňoMuž
246czeTomáš OberreiterMuž
247czeDominik HachMuž
248czeMiroslav HotovýMuž
249czePetr HoráčekMuž
250czeVáclav VlachynskýBuffalo DartsMuž
251czeJosef HejlekMuž
252svkJozef FundárekSports Bar Považská BystricaMuž
253czeJiří PoláčekMuž
254svkJúlius ZámečníkMuž
255czePetr MikolášekMuž
256czeLeona JelínkováŽena
257svkTomáš BezegŠK VrútkyMuž
258czeLukáš BalíkMuž
259svkMartin ZimanROKEBARA – MIX VÝCHOD SLOVENSKAMuž
260czeAleš HockMuž
261svkPeter HribikMuž
262czeRoman KainMuž
263czeMartin VotavaMuž
264czePetr HudecMuž
265czeMichal KubišMuž
266czePetr PínaCrayfish RakovníkMuž
267czePetr MalýBrnkáme na NervyMuž
268czePavel HlačíkMuž
269czeTomáš HanákMuž
270czeViliam ChudáčikMuž
271czeJiří VacekMuž
272czePetr KudlicSnipers KlatovyMuž
273czePetr KoňaříkMuž
274czeJakub GrabowskiCL-teamMuž
275czeJan ČapekNisa Darts BoysMuž
276czeJiří DlouhýMuž
277czeJan StoklasaDC BoňkovMuž
278czeMiloslav NavrátilAJETO LetnáMuž
279svkFrantišek ŠulcMuž
280czeDaniel RyčlJunior
281czeTomáš KauckýMuž
282czeJiří HeřmánekMuž
283czePetr ŠmídaMuž
284czeZdeněk NěmecMuž
285czeMartin LigušMuž
286svkĽubomír OlexaMuž
287czeJan HrabecBull’s-eye Riviéra Frýdek-MístekMuž
288czeLuboš AntoniMuž
289czePetr HemerkaMuž
290czeLukáš HrabákFANTAZIEMuž
291czePetr KavanMuž
292czeZdeněk VaisarBombardáci KuksMuž
293czeMartin SchejbalOlomoucká náplavaMuž
294czePavel JarošMuž
295svkJuraj KukučkaMuž
296czeDaniel BarbořákAll stars teamMuž
297czePetr MarvalMuž
298czeDana MarvalovaŽena
299czeŠárka MarvalováJuniorka
300czeMichal LefíkKukačky za BukemMuž
301czeMilan HájekMuž
302czeOndřej KosTRIPL KOS DARTS TEAM ZLÍNMuž
303czeMatyáš RejhonJalapeňoJunior
304czeVlastislav ChladilAll stars teamMuž
305czeJiří Kučera 1983Muž
306svkDávid SvobodaJunior
307czePetr MinaříkJalapeňoMuž
308czeJan HlaváčekFanánek teamMuž
309czePavel MičkaMuž
310czeMichal ŘíhaMuž
311czeJindřich SyrovýDart LevelMuž
312czeVladimíra TonarováŽena
313czeJiří PlášilMuž
314czeMiroslav SlámaMuž
315czeJan HolecOgaři z Velké MoravyMuž
316czeDavid MiklasMuž
317svkMartin RajčániDart Club Nitra – Nitrianski CorgoniMuž
318czeLukáš ZáhorkaMuž
319czePavel ČervinkaMuž
320czeZdeněk Kyndl 1977BarbařiMuž
321czeDavid MichalMuž
322czeFilip KovářMuž
323czeFrantišek ŘezáčMuž
324czePetr KmentaBuffalo DartsMuž
325czeTomaš ŘehákJunior
326czeJiří ŘehákMuž
327czeRenata ŘehákováŽena
328czeRadoslav ČílaMuž
329svkHelena ČílováŽena
330czeLubomír NovákMuž
331czeMiroslav NovákMuž
332czeLukáš HanzlAJETO LetnáMuž
333czeAnna RoubíkováDart LevelŽena
334czeMarek PetlákMuž
335czeTomáš BlažekNešuropoblei Havlíčkův BrodMuž
336czeIvan JekielekMuž
337czeMichal CafourekMuž
338czePetr PlintovičMuž
339czeRadek TillCL-teamMuž
340czeJaroslav FürstMuž
341czePavlína FürstováŽena
342czeDavid VenclCL-teamMuž
343czeMartin KorenýCL-teamMuž
344czeAleš TomcsányiMuž
345polPiotr DabskiDarts ArmyMuž
346czePetr KarbanAJETO LetnáMuž
347czeJakub KocourekVsetín z BrnaMuž
348czeLadislav ŠpačekMuž
349czeMiroslav KratochvílMuž
350czeJakub DočkalVsetín z BrnaMuž
351czeMartin ČáslavskýMuž
352ukrAndrij LeretMuž
353czeStanislav HoloubekMuž
354czeVojtěch PravdaMuž
355czeMartin RédrMuž
356czeAnna VotavováJuniorka
357czeJosef EisnerNešuropoblei Havlíčkův BrodMuž
358czeMonika FormanováŽena
359czeJakub DobrovičMuž
360czeVlastimil SkálaMuž
361czeVladimír AdámekMuž
362svkDominik BulkoMuž
363svkJozef PobjeckýMuž
364czeFilip ŠebestaHot DemonsMuž
365czeJan EliášMuž
366svkMatúš RomanovskýMuž
367czeVít NežádalBarbařiMuž
368svkRastislav AllinaMuž
369czeLadislav ŠimekMuž
370czeMartin ŠafránekOstrovani ŠebestěniceMuž
371svkAndrej BelákMuž
372czeMichal ŠtefkaMuž
373czePavel SeverýnMuž
374czeMartin MiklušMuž
375czeJan RusMuž
376czePetr AdámekMuž
377czeDavid WolfMuž
378czeTomáš VáclavíkCovid s.r.oMuž
379czeJiří SvětMuž
380czeJan HálaMuž
381czePavel ŠtěpánekMuž
382czeVladimír Duda ml.Muž
383svkVasil TsvetanskiMuž
384czeAdam MožnýMuž
385czeMiroslav MalechaCrayfish RakovníkMuž
386czeMartin PolkaGoldstar Nové Město pod SmrkemMuž
387czeAdam KročilJunior
388svkJuraj MalíkMuž
389czeRostislav KovaříkMuž
390czeTibor RupíkOstrovani ŠebestěniceMuž
391svkMatej MatúšekMuž
392svkTomáš BabulícMuž
393czeMartin HofmanMuž
394czeJosef StříteskýMuž
395czeFilip AlbertMuž
396czeJan BartoněkMuž
397czeMarcela RajmanovaDart LevelŽena
398czeDenisa NagelováJuniorka
399svkMarek Durdy 1974Muž
400czeJakub ZahradníkMuž
401czePetr ŠtayrMuž
402czeDavid PavlůMuž
403czeVít MajerMuž
404czeLukáš UngerBombardáci KuksMuž
405svkJozef SekerešMuž
406svkViktor MikulíkMuž
407czeMatěj Malach(J)Elita 83Junior
408svkŠtefan JurčoMuž
409svkIvan HalgašŠK VrútkyMuž
410czeJan SkočovskýMuž
411czeMarcel ChudárekMuž
412czeDušan CsánoRytíři JirkovMuž
413czeLadislav BaranovskýMuž
414czeŠtěpán TunkivOKAY Tým KarlovarskoMuž
415czeTomáš MihulkaMuž
416czeMartin KomoraHot DemonsMuž
417czePatrik OltMuž
418czeJaroslav NěmecMuž
419czeLukáš JanovskýMuž
420czeZdeněk KováčRytíři JirkovMuž
421czeAleš KainMuž
422czeJan FraněkMuž
423czeJitka CísařováŽena
424czeTomáš HurskýMuž
425czeKamil ChadimaCL-teamMuž
426czeMariusz ZawadzkiMuž
427svkViktória KurkinŽena
428svkJakub MeszárošMuž
429czeMartin PatócsMuž
430czeOndřej DemelMuž
431czeMartin KovačíkStřelci RožmberkMuž
432czeZdenek Kyndl 2005Junior
433czeJiří KačerMuž
434czeTomáš MatoušekMuž
435svkZsolt KrajnyikDC Tigers 180Muž
436czeJosef HošekPOJĎ MI HOP HKMuž
437svkLukáš KundraMuž
438czePavel KovářMuž
439czePetr DulavaMuž
440svkMartin ČábelkaMuž
441svkJozef LukáčDC Tigers 180Muž
442svkŠtefan PalinskýDC Tigers 180Muž
443czeMichal ŠároMuž
444czeJakub Novotný 1993DC Vandals Blansko BMuž
445czeDavid ŘezníčekMuž
446svkĽubomír PlačkoMuž
447svkRóbert RohoňMuž
448svkMichal HettešMuž
449czeJaroslav JirousekMuž
450czeSoňa DolénkováŽena
451czeJakub JiroušekMuž
452czeMichal SkoumalMuž
453czeMartin SkoumalJunior
454czeMartin KrólMuž
455czeAntonín HlaváčekMuž
456svkEduard ToporMuž
457czeMartin InnemanMuž
458czeRadek KotekBuffalo DartsMuž
459czeJosef NádvorníkMuž
460czeFilip VítekMuž
461czePřemysl KosTRIPL KOS DARTS TEAM ZLÍNMuž
462svkBranko RemiášMuž
463czeLukáš ChlandaMuž
464czeMarek BártekMuž
465bulZhivko TodorovMuž
466czeMichal HavlíkBull’s-eye Riviéra Frýdek-MístekMuž
467czeZdeňka PindiakováRytíři JirkovŽena
468czeRadek BartoňMuž
469czeKamil ŠimandlMuž
470svkJuraj HolubOlomoucká náplavaMuž
471czeAdam MezuláníkMuž
472svkRenáta MatejováŽena
473svkBranislav Hrabovský 1984Muž
474czeLucie DubcováNetovka SemilyŽena
475czeMartin MašekNetovka SemilyMuž
476czeAleš AntošíkMuž
477czeChristopher JarošMuž
478czeMartin SoustružníkHeřmánkový ČajíčekMuž
479czeMichal DvořákMuž
480svkMiroslav KováčikMuž
481czeDaniel LuštinecMuž
482czeMartin HoffmanMuž
483czeJindřich ŠtrajtMuž
484svkMiroslav BrindzíkMuž
485czeBohumír VodínskýMuž
486czeJakub BečvářMuž
487czeTomáš KellerMuž
488czeMartin MazanecMuž
489czeLenka ŠimůnováŽena
490czeJan JirešJunior
491czeRadek JirešMuž
492czeJaromír TomanMuž
493czeMarian SarganekMuž
494czeIvo ČernohousMuž
495czeRadek BachorecMuž
496czeRadek MatějíčnýHot DemonsMuž
497czeMichal ŽohaDart LevelMuž
498czeTomáš NavrátilŠipky DubňanyMuž
499svkMarian OroszlanMuž
500czeJiří GlosMuž
501czeGabriel ErdeiMuž
502czeTomáš LuňákMuž
503svkFrantišek MikaROKEBARA – MIX VÝCHOD SLOVENSKAMuž
504svkMarcel FeranecMuž
505svkMartin PisarčíkMuž
506svkMiro GažovičMuž
507czeWalter SkálaMuž
508svkSamuel KačmarJunior
509czeTomáš Hájek 1970(J)Elita 83Muž
510czeJosef ČernýMuž
511czeTomáš WaloszekMuž
512czeDavid BártlDC BoňkovMuž
513svkRoman StašekMuž
514czeTomáš VokurkaMuž
515czeJiří RybákMuž
516svkLukáš BielikSports Bar Považská BystricaMuž
517czeLukáš PauknerDC PhoenixMuž
518svkDušan MihočkoMuž
519czeJindřich UlrychMuž
520czePavel KrejčíMuž
521czeJiří PospíšilMuž
522czeZdeněk VendolskýMuž
523czeMichal VidomusMuž
524czeArpád CsoroszMuž
525czePetr HoloubekMuž
526czeLukáš AdámekMuž
527czeKateřina SadílkováŽena
528czeMarek Jaroš“M” Darts TřebíčMuž
529czePetr MichlMuž
530czeMichal BlažekMuž
531czeVlastimil JašekMuž
532czePatrik VaculíkMuž
533czeRostislav FrömlMuž
534svkMartin ŠevcovMuž
535czeJaroslav SmékalMuž
536czeAleš KrupaJunior
537czeVáclav PřibylMuž
538czeAdam FraněkMuž
539czeMartin BuchtaMuž
540czePetr SoučekStřelci RožmberkMuž
541czeJaroslav GardianMuž
542svkKarol PiptaMuž
543czeJan VětrovskýMuž
544czePavel GregarMuž
545svkMartin PasečiakBulls Bar DC HriňováMuž
546czePavel BarákJunior
547svkPeter HoldošMuž
548czeRoman BenešW.A.N.H.Muž
549czeRoman MalýŠipky DubňanyMuž
550czeKarel PištěkŠipky DubňanyMuž
551czeJaromír ŠavaraŠipky DubňanyMuž
552czeRoman KubíčekAll stars teamMuž
553czeAdam HojdaMuž
554svkIgor SurmikBad boys SBPPMuž
555czeJakub KočíMuž
556czeKateřina MaštalířováŽena
557svkVladimír ZatkoDart Club Garmond NitraMuž
558svkPeter PazmanyMuž
559czeMichal BřezovjákMuž
560czeDavid SeveraMuž
561svkVladimír ĽuptákBulls Bar DC HriňováMuž
562czeDavid ŠvorcJunior
563czeJan VrbaMuž
564czeJan MalýJunior
565svkSamuel ŠpaňoMuž
566czeAdam ZmrzlíkMuž
567czePavel KozákMuž
568svkMilan KožaMuž
569svkMartin BrestovanskýMuž
570czeTomáš PečMuž
571czeTomáš FeitMuž
572czeZdeněk KočálkaMuž
573czeRoman VařejčkoMuž
574czeLucie JavůrkováŽena
575czeLukáš KubínJunior
576svkAnton SitarčíkMuž
577czeLukáš ŠtindlMuž
578czePavel ŠubčíkMuž
579czeJan RaškaMuž
580czeJan BoháčMuž
581czeOndřej BěhounekJunior
582czeOndřej KysilkaOstrovani ŠebestěniceMuž
583czeJan BalcarMuž
584czeJaroslav KarásekStřelci ze SeveruMuž
585svkPeter MartinMuž
586czeJan FialaMuž
587czeMichael DrahošJunior
588svkMatej KoštialMuž
589czeDušan WerberMuž
590czeBohumil KotrbaMuž
591czeJiří ŠímaDC PhoenixMuž
592czeJiri RaskaMuž
593czeSvatopluk ProkešMuž
594czeZdeněk FabišikMuž
595czeVladimír SvobodaMuž
596czeTomáš RybářJunior
597czeJiří HyškaMuž
598czeLukáš SedlačíkMuž
599czeMatouš LibotovskýMuž
600svkDenis HnátMuž
601svkJaroslav RomanovskýMuž
602czeKarel DavidMuž
603czePetr MásilkoNisa Darts BoysMuž
604czeMartin PasterčíkDC PhoenixMuž
605czeJan KoutnýMuž
606svkMichal BosákMuž
607czeMarian PriesolMuž
608czeLuboš BudlanskýMuž
609czeLukáš AndrasMuž
610svkRoman FazekašMuž
611czeEva GloserováŽena
612svkDušan BalážMuž
613czeOndřej VikMuž
614czeDavid ŠimonekMuž
615czePetr HlaváčekMuž
616czeDavid KučeraJunior
617czeJan ZahradníčekMuž
618czeJan ŠatnýMuž
619czeKateřina BučkováŽena
620czeRadim BártaJunior
621czeTomáš MikulaMuž
622czeMatouš MatlochBull’s-eye Riviéra Frýdek-MístekJunior
623svkLuboš PindiakMuž
624czeDenisa FormanováŽena
625czeJakub HocekMuž
626czeKarel ŠímaMuž
627svkŠtefan BilasMuž
628czeLukáš GrygarMuž
629svkLukáš VantaMuž
630czeJiří StreckerMuž
631czeTamara BuršíkováŽena
632czePetr HalfarMuž
633czeVanda AdámkováŽena
634czeVáclav KučeraRychlé ŠípyMuž
635czeOndřej VařejčkoMuž
636czeVít MyškaAjšířiMuž
637svkDenis LigasMuž
638svkMiroslav RajnohaMuž
639svkDávid ŠevceMuž
640czeJakub MartínekJunior
641czeJiří HudikMuž
642czeJakub MachatýJunior
643czeOndřej PlšekMuž
644czeMartin KrálíkMuž
645czePetr KobrNetovka SemilyMuž
646czeJosef DvorskyMuž
647czeOndřej MachatýJunior
648czeMiroslav PříkazskýMuž
649czePetr DžujíkJalapeňoMuž
650czeOndřej KoubaMuž
651czeJan BlechaMuž
652svkMartin ŠkantárMuž
653czeVladimír PravdaOKAY Tým KarlovarskoMuž
654czeJaroslav LedvinaMuž
655czePavel Géring-Muž
656svkSamuel MedekJunior
657czeOndřej KarlíkMuž
658czeFilip MacekMuž
659czeRené VenturaOstrovani ŠebestěniceMuž
660czeLukáš BařinaMuž
661czeOndřej HudikMuž
662svkJozef HavrilcakMuž
663czeJaroslav HavelkaMuž
664czeMichal PavloMuž
665czeJan ŠtětinaMuž
666svkMartina SulovskáŽena
667czeMilan AndráškoOKAY Tým KarlovarskoMuž
668czeJosef ČermákMuž
669czeJiří ŠinfeltRysové pod RadobýlemMuž
670czeFrantišek VaněčekMuž
671czeVlastimil PohnětalMuž
672czeLubomír BednářMuž
673svkPeter MiščíkMuž
674czeLukáš ŘíhaMuž
675svkTibor HajlaMuž
676czeDavid KoutnýJalapeňoMuž
677czeDavid HolubMuž
678czeTibor BednářMuž
679czeFilip TinglKlikaři HoletínMuž
680czeDavid KořínekMuž
681czeMiroslav BaranMuž
682czeMartin DlouhýMuž
683czeMiloš ZídekMuž
684czeBohumil VráblíkMuž
685czeMichal OndoBarbařiMuž
686czeAleš TichavskýMuž
687czeJiří ŠtochlMuž
688czeMichal ProcházkaMuž
689svkJozef VavrekROKEBARA – MIX VÝCHOD SLOVENSKAMuž
690usaczeJan MajerMuž
691czeMartin ŠpačekDC Nagano KladnoMuž
692czeMatouš KosMuž
693svkStanislav BartošŠK VrútkyMuž
694czeMichal UlrichFanánek teamMuž
695svkMatej ČverhaROKEBARA – MIX VÝCHOD SLOVENSKAJunior
696czeSimon KaňaStrips BrnoMuž
697czeRobin ŠírMuž
698czePatrik NovákMuž
699czeVladimír ŽebrakovskýMuž
700czeFilip VrablicMuž
701czeRobert SamkoNisa Darts BoysMuž
702svkPeter PánikMuž
703czeRobin StejskalMuž
704czeLadislav MalhausMuž
705czeRoman ŠauerMuž
706czeTomáš HoudekJunior
707svkIgor BilkaDart Club Garmond NitraMuž
708svkErika BabockáŽena
709czeLadislav PončíkMuž
710czeAlexander MašekFanánek teamMuž
711czeMartin LávičkaMuž
712svkGabriel VáraljayROKEBARA – MIX VÝCHOD SLOVENSKAMuž
713czeOndřej LaurinMuž
714czeTomáš HrubýMuž
715czeMichal KohoutMuž
716czeFrantišek PazderníkMuž
717czeJakub KantaDC Dřevák DříteňMuž
718czeZdeněk JuřicaMuž
719czeMichal HudikMuž
720czeMiloš VašulínAjšířiMuž
721czeRoman DunaOKAY Tým KarlovarskoMuž
722svkŠtefan SekeraMuž
723czeJan RudzkiMuž
724czeMatěj DvořákMuž
725czeTereza NěmcováAjšířiŽena
726czePetr PalánMuž
727czeTomáš MrskočMuž
728czePatrik VokřálMuž
729svkKarol TomíkJunior
730czeJan PospíšilMuž
731czeJiří PauzrMuž
732svkIgor KubinyiMuž
733czePetr HessSnipers KlatovyMuž
734czeMartin BrabecDC Nagano KladnoMuž
735czePetr KluchSnipers KlatovyMuž
736czeLukáš Koudelka 1989All stars teamMuž
737czeDavid BašnýAll stars teamMuž
738czeVáclav MuselMuž
739czePetr SukMuž
740czeMichal DimunMuž
741czeMartin KutraMuž
742czePetr KamenickýThe LegenDarts PrahaMuž
743czeMiroslav Čermák“M” Darts TřebíčMuž
744czeLukáš KřečekMuž
745czeBc. Filip JeřábekMuž
746czeVáclav BarochDC Nagano KladnoMuž
747czeJonáš GailMuž
748czeMiroslav SmrčekAll stars teamMuž
749svkMilan KilikMuž
750czePavel Novák 1980Muž
751czeMiroslav Caha“M” Darts TřebíčMuž
752czeRoman RiedlNisa Darts BoysMuž
753czeJiří HromadaDC Dřevák DříteňMuž
754czeLukáš BabukaGoldstar Nové Město pod SmrkemMuž
755czeDavid GaidarusMuž
756czeDavid MelicharFanánek teamMuž
757czeMartin GážiGoldstar Nové Město pod SmrkemMuž
758czePetr KabátMuž
759czeDaniel SukGoldstar Nové Město pod SmrkemMuž
760czeZdenek MusilMuž
761czeJaromír SýkoraMuž
762czeDavid KarnetMuž
763czeJakub HejnaMuž
764czeJan MrenicaMuž
765czeJiří Kučera 1988Hot DemonsMuž
766czePetr HloušekDC BUĎ A NEBO MYŠTĚVESMuž
767czeMichal RejhonJalapeňoMuž
768czeJan ZednikWDA CZ/SK TEAMMuž
769czeMilan PechDC BUĎ A NEBO MYŠTĚVESMuž
770czeMichael KružíkMuž
771czeDavid DemlDC BUĎ A NEBO MYŠTĚVESMuž
772czeMilan GrilloOKAY Tým KarlovarskoMuž
773svkViliam HrnčiarDart Club Nitra – Nitrianski CorgoniMuž
774czeJan SosnaMuž
775czePavel PřibylDC Double TOPs BrnoMuž
776czeJan DostálDC Double TOPs BrnoMuž
777czeKlára AndráškováOKAY Tým KarlovarskoŽena
778czeMartin DivíšekDC BUĎ A NEBO MYŠTĚVESMuž
779czeMarek KřivkaDC Double TOPs BrnoMuž
780czeVojtěch CibulaJunior
781czeZbyněk PouzarDC Double TOPs BrnoMuž
782svkMarek KaľamárBulls Bar DC HriňováMuž
783czeZdenek LacinaKukačky za BukemMuž
784czeDavid HradeckýKukačky za BukemMuž
785svkAndrej JungMuž
786czeJiri KremserMuž
787czeJaroslav UrbanMuž
788czeRoman OláhDC Vandals Blansko AMuž
789czeJan HonsMuž
790czeMiroslav KoudelkaDC Dřevák DříteňMuž
791czePetr RoučKukačky za BukemMuž
792croPero LjubicMuž
793czeRichard RajmanKukačky za BukemMuž
794czePetr PoláčekDC Double TOPs BrnoMuž
795czeMichal WeintrittDC PredatorsMuž
796czeRoman SuttýRychlé ŠípyMuž
797czeLukáš BeranRychlé ŠípyMuž
798czeDominik PrinzRychlé ŠípyMuž
799czeZdeněk PavlíkMuž
800svkMarek SolárMuž
801czeMarek JanůšekDC PredatorsMuž
802czeVítězslav MartaDC PredatorsMuž
803czeLukáš AnděraMuž
804czeVojtěch BalíkMuž
805svkMartin HanzoMuž
806czeTomáš HelisMuž
807czeDavid KunešDC PhoenixMuž
808czeŠtěpán FilipiThe LegenDarts PrahaMuž
809czeMilan FojtíkTi nejhorší, historicky ve všemMuž
810czeJakub SchonJunior
811czeTomáš MartišekDC Double TOPs BrnoMuž
812czeMartin HanákDC Vandals Blansko AMuž
813czeKamil KrulíčekMuž
814czeJan KubečkaMuž
815czeJan HronJunior
816svkPeter JakubisDart Club Garmond NitraMuž
817czeDominik RaišlMuž
818czeMartin DemlDC BUĎ A NEBO MYŠTĚVESJunior
819czeAdam RezekMuž
820czeJiří MernaMuž
821czePetr HausmatzTragédie KamýkMuž
822czeJiří KastlStřelci ze SeveruJunior
823czeJaroslav BérStřelci ze SeveruMuž
824czeVáclav MikeschStřelci ze SeveruMuž
825czePavel PaděraMuž
826czePetr KulhánekMuž
827czeTomáš PospíšilMuž
828czePetr HiekeStřelci ze SeveruMuž
829svkLadislav VincaMuž
830czePavel JakubskýMuž
831czeMichal ČervenkaT.U.P. Vltava ČBMuž
832czeMartin KuruczBlack cat VýškovMuž
833czeMartin GotzlBlack cat VýškovMuž
834czePetr KoukalBlack cat VýškovMuž
835czeZdeněk ČížekBlack cat VýškovMuž
836czePetr BohatýBlack cat VýškovMuž
837czeMartin KručekMuž
838czeJaroslav KlikaKlikaři HoletínMuž
839czeTomáš JanovskýMuž
840czeVojtěch KlikaKlikaři HoletínMuž
841czeOndřej HavelKlikaři HoletínMuž
842czeLadislav ŠustáčekMuž
843czeKarel KučeraTragédie KamýkMuž
844czeRadek VosikaStřelci RožmberkMuž
845czeMichal ŠildbergerDarts ArmyMuž
846czePetr VodičkaMuž
847svkBranislav Hrabovský 2014Junior
848czeIvo SkopalMuž
849czeBohuslav WeintrittDC PredatorsMuž
850czeOndřej KubaMuž
851czeJiří TrojanMuž
852svkVladimír PolákMuž
853svkMichal ŠkulaMuž
854svkJana ŠkulováŽena
855svkMatej ŠkulaMuž
856svkJuraj VindišDart Club Garmond NitraMuž
857czeJan BačaMuž
858czeMiloš NevídalNešuropoblei Havlíčkův BrodMuž
859czeJiří ŠulistaNešuropoblei Havlíčkův BrodMuž
860czeJosef BajcarDC Moravské BudějoviceMuž
861svkJuraj GlezgoMuž
862czeMartin NeklMuž
863czeJiri PlickaMuž
864czeLukáš VlachMuž
865czePetr ČámskýDC BoňkovMuž
866czeNicol MelicharováFanánek teamJuniorka
867czeKarel KarasMuž
868czeTomáš PražákAJETO LetnáMuž
869czeJan GrandeMuž
870czeAlex TrešlJunior
871czeMilan KuchařDC Moravské BudějoviceMuž
872czeAlena HavlíkováŽena
873czeVladimír MarekT.U.P. Vltava ČBMuž
874czeMilan MičanT.U.P. Vltava ČBMuž
875czeDavid SkálaT.U.P. Vltava ČBMuž
876czeZdeněk HomolaT.U.P. Vltava ČBMuž
877czeZdeněk LinhartT.U.P. Vltava ČBMuž
878czeRoman BeneckýFanánek teamMuž
879czeZdeněk ProkopDC Moravské BudějoviceMuž
880czeLukáš TurinskýT.U.P. Vltava ČBMuž
881czeVojtěch SudaMuž
882czeFilip ČižmárikT.U.P. Vltava ČBMuž
883czeMatěj KřížMuž
884czeJiří KopečnýDC Moravské BudějoviceMuž
885czeTereza MezníkováŽena
886czeOndřej NahodilMuž
887czeNatálie KropáčkováJuniorka
888svkMartin ČerveňanSports Bar Považská BystricaMuž
889czeMichal VyhnanovskýPtákováciMuž
890czeJiří PitorPtákováciMuž
891czeMarie PletichováRytíři JirkovŽena
892czeAdam PospíšilHeřmánkový ČajíčekMuž
893czeMichal AdamDC BoňkovMuž
894czeKarel KrausMuž
895czeVáclav FojtíkTi nejhorší, historicky ve všemMuž
896svkPavol KotrisMuž
897czeTomáš DvořákMuž
898czeVladimír FišaraDC BoňkovMuž
899czeJaroslav MatykHeřmánkový ČajíčekMuž
900czeSlávek SoustružníkHeřmánkový ČajíčekMuž
901czeMilan SazimaMuž
902czeMarián MikulaMuž
903czeMartin VlhaVsetín z BrnaMuž
904czeJaroslav SoustružníkHeřmánkový ČajíčekMuž
905czePavel ŠmídMuž
906czePavel KortingVsetín z BrnaMuž
907svkJozef HarišMuž
908svkPeter ZapletalSteel DC ŠamorínMuž
909svkTibor JávorkaSteel DC ŠamorínMuž
910svkJuraj KubaSteel DC ŠamorínMuž
911czeDaniel PomejeRysové pod RadobýlemMuž
912czeVojtěch SobotkaNetovka SemilyMuž
913czeJan HouškaPOJĎ MI HOP HKMuž
914czeRoman ČadekAJETO LetnáMuž
915czeJaroslav VrcekPOJĎ MI HOP HKMuž
916czeMilan RohrPOJĎ MI HOP HKMuž
917czePavel KadlčekMuž
918czeZdeněk ČechMuž
919czeLukáš RambousekMuž
920czeJosef MacháčekPOJĎ MI HOP HKMuž
921hunDenes TrestyanszkiSteel DC ŠamorínMuž
922czeJan MartuškaMuž
923czeJiří HonsMuž
924czeDaniel MikulaBuffalo DartsMuž
925czeRadim HrubošŠipky DubňanyMuž
926czeMartin DvořákP.P. Petrom PolákyMuž
927czeRudolf RůžekP.P. Petrom PolákyMuž
928czeRoman BoršíkP.P. Petrom PolákyMuž
929czeAdéla PachtováKobry ze 7.patraŽena
930czeMichaela BeránkováKobry ze 7.patraŽena
931czeJan HavelKobry ze 7.patraMuž
932czeJan MocekKobry ze 7.patraMuž
933czeKateřina ŠiškováKobry ze 7.patraŽena
934czePetr DoudaKobry ze 7.patraMuž
935czeVáclav JarošRysové pod RadobýlemMuž
936czeJakub MalivánekMuž
937czeJiří PavlíkMuž
938svkJaroslav OpralaDart Club Nitra – Nitrianski CorgoniMuž
939czeMichal FilandrHeřmánkový ČajíčekMuž
940svkJaroslav MarečekDart Club Garmond NitraMuž
941svkMartin HorečnýDart Club Garmond NitraMuž
942czeLukáš TibitanzlRysové pod RadobýlemMuž
943svkMatúš HrnčiarDart Club Nitra – Nitrianski CorgoniJunior
944svkMarek FukasDart Club Nitra – Nitrianski CorgoniMuž
945svkMartin GažoDart Club Nitra – Nitrianski CorgoniJunior
946svkJán GalbavýDart Club Nitra – Nitrianski CorgoniMuž
947czePavel KobzákStrips BrnoMuž
948czeMartin HolíkStrips BrnoMuž
949czeJosef FilkornTerryho MámaMuž
950czeJaroslav BenešStop Darts ClubMuž
951czeBronislav ShořStop Darts ClubMuž
952czeJan ČaněkStop Darts ClubMuž
953czeMilan BrázdaStop Darts ClubMuž
954svkAdrián DudekBad boys SBPPMuž
955svkRastislav VojčíkBad boys SBPPMuž
956czeLibor KocmanDC Vandals Blansko BMuž
957czeFilip ZetochaMuž
958czeStanislav SurmaMuž
959czeJiří DrápalPolánka DartsMuž
960czeMonika VystrčilováPolánka DartsŽena
961czeJan ŠtěpanovskýPolánka DartsMuž
962czeSabina DoubkováPolánka DartsŽena
963czeMichal BenkovskyTerryho MámaMuž
964czeDenis RestlDC BUĎ A NEBO MYŠTĚVESMuž
965czeDominik ZáborecTerryho MámaMuž
966czePetr DrápalPolánka DartsMuž
967svkDaniel OkelMuž
968czeLukáš KosTRIPL KOS DARTS TEAM ZLÍNJunior
969czeMichal BenešW.A.N.H.Muž
970czeMiroslav MuchaFoldupholes SokolovMuž
971czeTomáš ŠabršulaStrips BrnoMuž
972czeLenka HorskáTi nejhorší, historicky ve všemŽena
973czeFrantisek ChovanecW.A.N.H.Muž
974czeMichal ŠírekAjšířiMuž
975czeDavid RedekerFoldupholes SokolovMuž
976czePetr RezekMuž
977svkPeter Kubovčiak3PMuž
978svkPeter Šukaľ3PMuž
979svkPeter Veber3PMuž
980czeJan DvořáčekMuž
981czeJakub HamanBull’s-eye Riviéra Frýdek-MístekMuž
982croRomeo GrbavacROKEBARA – MIX VÝCHOD SLOVENSKAMuž
983czeHelena KrausováFoldupholes SokolovŽena
984czeMarek DědičFoldupholes Sokolov
985czeTereza PelíškováDC Vandals Blansko BŽena
986czeMarek RážBrnkáme na NervyMuž
987czeDaniel KolínskýBrnkáme na NervyMuž
988czeDavid PokludaMuž
989czeMartin HoleksaBull’s-eye Riviéra Frýdek-MístekMuž
990czeZbyněk SkopalíkOlomoucká náplavaMuž
991czeJiří GrégrOlomoucká náplavaMuž
992czeMarek MikolášekMuž
993czeOndřej GregorAjšířiMuž
994czeMarek NerušilOstrovani ŠebestěniceMuž
995czeLibor RumianBull’s-eye Riviéra Frýdek-MístekMuž
996czePavel Havelka(J)Elita 83Muž
997czeZdeněk Vohnout(J)Elita 83Muž
998czeJaromír Fait(J)Elita 83Muž
999czePavel Kovařík(J)Elita 83Muž
1000czePetr Malach(J)Elita 83Muž
1001czeMartin ŠevčíkOgaři z Velké MoravyMuž
1002czeDušan KomoňBuffalo DartsMuž
1003svkJuraj PetroDC Vandals Blansko BMuž
1004czePetr DorotíkMuž
1005czeAleš DohnalMuž
1006svkMilan DolinskýMuž
1007czeJaromír HrušaDC BoňkovMuž
1008czeLukáš JechaTi nejhorší, historicky ve všemMuž
1009czeMatouš LoučkaMuž
1010czeKarel BrychtaDC Vandals Blansko BMuž
1011czeMartin PátekKlikaři HoletínMuž
1012czeVlastimil KovářMuž
1013czeMichal TomanSnipers KlatovyMuž
1014czeMilan VoržáčekMuž
1015czePavel DrtilFanánek teamMuž
1016czeMichal TomášůMuž
1017svkPeter HavrilčákMuž
1018czeRoman TřískoCL-teamMuž
1019czeLukáš KřenekOgaři z Velké MoravyMuž
1020svkMarek BielikMuž
1021czeJiří BambasMuž
1022czeJan FráňaMuž
1023czeJana VelebováŽena
1024svkMonika KrupováŽena
1025svkDominik ReištetterMuž
1026svkFilip HurajtMuž
1027svkBarbora RybováŽena
1028svkErika JurčíkováŽena
1029svkMarco LadomerskýMuž
1030czeLukáš KarelaMuž
1031czeOndřej OsmíkMuž
1032czeFilip ŠvejdaMuž
1033czeJiří ProcházkaMuž
1034svkJán PernišMuž
1035czeLibor CenekStrips BrnoMuž
1036svkViktor OkresMuž
1037czeFilip MaňákMuž
1038czePetr ZamrazilMuž
1039czeTomáš FedurcoMuž
1040czeJiří MlynekNisa Darts BoysMuž
1041czeMartin KostelkaMuž
1042svkErik PúdelaMuž
1043czeMartin TomášekMuž
1044czeJakub VojtěchMuž
1045czeMiroslav OttelStřelci ze SeveruMuž
1046svkLukáš LiptákMuž
1047svkDaniel LiptákJunior
1048czeMarek NemášMuž
1049svkJan MalčekMuž
1050czeLukáš SlabýMuž
1051czeMartin VojtaCrayfish RakovníkMuž
1052czeMartin RosenbergNešuropoblei Havlíčkův BrodMuž
1053czeJakub Novotný 1985PtákováciMuž
1054czeVáclav NěmecAjšířiMuž
1055czeMilan NemášMuž
1056czeDavid MasařMuž
1057czeDavid ŠťavíkŠipky DubňanyMuž
1058czeFrantišek SchottlŠipky DubňanyMuž
1059czeAleš PlšekMuž
1060svkTomáš Fečko3PMuž
1061svkLadislav Szepesi3PMuž
1062croRoman ToljMuž
1063czeSimon ZábranskýRysové pod RadobýlemMuž
1064czeJaroslav KosTRIPL KOS DARTS TEAM ZLÍNMuž
1065czeZdeněk PomichálekOstrovani ŠebestěniceMuž
1066svkJaroslav Hašul‘Muž
1067czeVojta KameníkMuž
1068czeMiloš ZerzánMuž
1069svkJurij Gosar3PMuž
1070czePavel LietavecMuž
1071czeLubomír KolářKukačky za BukemMuž
1072czeMilan DaňhaFANTAZIEMuž
1073svkMiroslav Entner3PMuž
1074czePavel SvobodaMuž
1075czeJan NemešMuž
1076czeAntonín JavoraMuž
1077czeRadek SvobodaPtákováciMuž
1078czeJan FonšMuž
1079czeZdeněk ŠlamborNisa Darts BoysMuž
1080czeFilip ŠnoblMuž
1081czeJosef FojtíkMuž
1082polSebastian SteyerMuž
1083czePetr MarečekDC Vandals Blansko BMuž
1084czeMartin BilskýMuž
1085czeViktor DolejšMuž
1086czeFrantišek VítovecMuž
1087czeRoman LoulaDC Vandals Blansko BMuž
1088czeMarek HořínMuž
1089czeMiroslav HromadaBuffalo DartsMuž
1090czeLukáš KrajíčekMuž
1091czeOndřej Kučera 1991WDA CZ/SK TEAMMuž
1092czeMarek BradáčMuž
1093czePetr SoukalMuž
1094czeVojta KoryntaFANTAZIEMuž
1095czeJan VobrFANTAZIEMuž
1096czeSoňa KoryntováFANTAZIEŽena
1097svkPeter SamardžiaMuž
1098czeMichal KunzaMuž
1099czePetr KoldaMuž
1100czeVáclav TaušPtákováciMuž
1101bihAdis LjubijankicMuž
1102czeŠimon BenešMuž
1103czeMartin BlahaMuž
1104czeMartin StasMuž
1105czeJan PetržílekMuž
1106czeMarek NovákMuž
1107svkRadoslav HuňadyMuž
1108svkPavol SamardžiaMuž
1109czeTomas MaternaMuž
1110czeRoman TichýMuž
1111czeLuděk SchovánekMuž
1112czeVěra Schovánková ZlochováŽena
1113czeJiří MolnárMuž
1114czeMiroslav NečasMuž
1115czePavel ZvanovecMuž
1116svkTomáš GúckyMuž
1117czeMartin LacinaMuž
1118czeTomáš SýkoraMuž
1119czeLukáš Koudelka 1985Muž
1120czeLukáš NovotnýMuž
1121czeRobert MíčMuž

1. Obecné informace

a) Název Turnaje: ČAOŠ MASTERS 06/01
b) Pořadatel: Česká asociace online šipek, z. s.
c) Rozhodčí turnaje: Jan Raška

2. Formát

Dvojitý KO pavouk.
a) Hráči budou bez nasazení rozlosováni do pavouka.
b) Pravá strana pavouka se hraje na 4VL.
c) Levá strana pavouka se hraje na 2VL.
d) U jednodenních turnajů jako je tento, může hrát na jednom terči jen jeden účastník turnaje.

3. Zápasová pravidla

a) kompletní pravidla najdete na stránce www.caos.cz/pravidla

4. Výhry

a) kompletní informace o výhrách najdete na stránce www.caos.cz/prize-money

5. Důležité upozornění

a) Všichni přihlášení hráči souhlasí s výše uvedenými pravidly a potvrzují, že se jimi budou řídit.