ČAOŠ LIGA TÝMŮ 2021

Podrobnosti k Play-Off naleznete zde.
Na odehrání jednoho kola je jeden týden. Hrací termíny jsou napsané u jednotlivých kol.


Podrobnosti k Play-Out naleznete zde:

Play-Out 33-40
Play-Out 41-48

Play-Out 49-56
Play-Out 57-64
Play-Out 65-76

Na odehrání jednoho kola je jeden týden. Hrací termíny jsou napsané u jednotlivých kol.


Podrobnosti k jednotlivým základním skupinám naleznete zde:

Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H

Na odehrání jednoho kola je jeden týden. Hrací termíny jsou napsané u jednotlivých kol.


Jak se bude ČAOŠ liga týmů hrát?

  1. Tým se bude skládat ze 3 až 8 hráčů. Tři je minimální počet potřebný pro hru. Hráči musí být registrováni v Česká asociaci online šipek. Jsou dvě varianty jak hrát. Buď každý od sebe z domova, a nebo se tým sejde u jednoho z hráčů a odehraje zápas pospolu. Jde nám o to, abyste si mohli vychutnat i hru v týmu.
  2. Přihlášené týmy budou nalosovány do skupin. V každé skupině bude hrát každý tým s každým jednokolově. Jednotlivé zápasy singlů se budou hrát 501DO na 3 VL. Zápasy dvojic se budou hrát 701DIDO. Formát zápasů: 3x singl, 1x čtyřhra, 3x singl, 1x čtyřhra a 3x singl.
  3. Výsledky budou kapitáni posílat pomocí elektronického formuláře, který naleznete na stránkách jednotlivých skupin. Výsledky i tabulky budou zveřejněny na stránkách www.caos.cz.
  4. Na odehrání jednoho kola bude mít každý tým celý týden (Po-Ne) a záleží na dohodě kapitánů. Hrací dny nebudou přesně určeny, ale sobotní, nebo nedělní odpoledne a večer se nám jeví jako nejvhodnější.
  5. Týmy na 3. a 4. místě postoupí do 1. kola KO pavouka. Týmy na druhém místě postoupí do 2. kola KO pavouka. Týmy na prvním místě postoupí do 3. kola KO pavouka. Minimálně finále budeme online streamovat na webu.
  6. Přihlášení do ligy bude možné přes portál Ticketstreamu a startovné za tým je 1000 Kč. Při přihlášení bude nutné do připraveného formuláře vyplnit název týmu, jména hráčů (3-8), určit kapitána a kontakt (mobil a mail) na kapitána.
  7. Dopisování hráčů na soupisku je možné nejpozději do 16. 5. 2021.
  8. Startovné bude ze 90% určeno na ceny, které budou finanční. Vítězové skupin kromě postupu do pavouka dostanou pro každého hráče na soupisce jednu vstupenku na jednu páteční hrací část PDC Czech Darts Open 2021.
  9. Kompletní pravidla naleznete v Pravidlech ČAOŠ, bod 6.

Seznam všech přihlášených týmů najdete ZDE