ČAOŠ LIGA TÝMŮ 2022

Podrobnosti k Play-Off naleznete zde.
Na odehrání jednoho kola jsou dva týdny. Hrací termíny jsou napsané u jednotlivých kol.


Podrobnosti k jednotlivým základním skupinám naleznete zde:

Skupina A
Skupina B

Prize Money:

1. místo7 600 Kč
2. místo4 560 Kč
Semifinále1 520 Kč
Celkem15 200 Kč

Pravidla jsou téměř stejná jako vloni (změna postupujících do Play-off), pouze s jedním doporučením. Pokud hraje celý tým z jednoho hracího místa, bylo by dobré pokud budete mít k dispozici alespoň 2 terče. Je pravda, že v některých případech to není možné, proto nebude tohle pravidlo příkazové, ale spíše doporučující.

Tým se bude skládat ze 3 až 8 hráčů. Tři je minimální počet potřebný pro hru. Hráči musí být registrováni v Česká asociaci online šipek. Jsou dvě varianty jak hrát. Buď každý od sebe z domova, a nebo se tým sejde u jednoho z hráčů a odehraje zápas pospolu.

Přihlášené týmy budou nalosovány do skupin. V každé skupině bude hrát každý tým s každým jednokolově, nebo dvoukolově (bude záležet na počtu přihlášených týmů). Jednotlivé zápasy singlů se budou hrát 501DO na 3 VL. Zápasy dvojic se budou hrát 701DIDO. Formát zápasů: 3x singl, 1x čtyřhra, 3x singl, 1x čtyřhra a 3x singl.

Výsledky budou kapitáni posílat pomocí elektronického formuláře, který naleznete na stránkách jednotlivých skupin. Výsledky zadává vždy kapitán vítězného týmu. Výsledky i tabulky budou zveřejněny na stránkách www.caos.cz.

Na odehrání jednoho kola bude mít každý tým 2 týdny (Po-následující Ne) a záleží na dohodě kapitánů. Hrací dny nebudou přesně určeny, ale sobotní, nebo nedělní odpoledne a večer se nám jeví jako nejvhodnější.

Týmy na 1 až 4. místě postoupí do 1. kola KO pavouka. Minimálně finále budeme online streamovat na webu.

Dopisování hráčů na soupisku je možné nejpozději do 15. 5. 2022.

Liga je otevřena nejen pro české a slovenské hráče, ale rádi přivítáme i hráče/týmy z dalších zemí.

Startovné bude ze 80% určeno na ceny, které budou finanční. Vítězové skupin kromě postupu do pavouka dostanou pro každého hráče na soupisce jednu vstupenku na jednu páteční odpolední hrací část PDC Czech Darts Open 2023 (pokud samozřejmě bude) .

Kompletní pravidla naleznete v Pravidlech ČAOŠ, bod 6.

Seznam všech přihlášených týmů najdete ZDE