ČAOŠ LIGA TÝMŮ 2022

Přihlašovat se můžete už nyní ZDE

Ukončení přihlášek je ve čtvrtek 20. 1. 2022 ve 23:00

Seznam aktuálně přihlášených týmů najdete ZDE

Pravidla jsou stejná jako vloni, pouze s jedním doporučením. Pokud hraje celý tým z jednoho hracího místa, bylo by dobré pokud budete mít k dispozici alespoň 2 terče. Je pravda, že v některých případech to není možné, proto nebude tohle pravidlo příkazové, ale spíše doporučující.

Tým se bude skládat ze 3 až 8 hráčů. Tři je minimální počet potřebný pro hru. Hráči musí být registrováni v Česká asociaci online šipek. Jsou dvě varianty jak hrát. Buď každý od sebe z domova, a nebo se tým sejde u jednoho z hráčů a odehraje zápas pospolu.

Přihlášené týmy budou nalosovány do skupin. V každé skupině bude hrát každý tým s každým jednokolově, nebo dvoukolově (bude záležet na počtu přihlášených týmů). Jednotlivé zápasy singlů se budou hrát 501DO na 3 VL. Zápasy dvojic se budou hrát 701DIDO. Formát zápasů: 3x singl, 1x čtyřhra, 3x singl, 1x čtyřhra a 3x singl.

Výsledky budou kapitáni posílat pomocí elektronického formuláře, který naleznete na stránkách jednotlivých skupin. Výsledky i tabulky budou zveřejněny na stránkách www.caos.cz.

Na odehrání jednoho kola bude mít každý tým celý týden (Po-Ne) a záleží na dohodě kapitánů. Hrací dny nebudou přesně určeny, ale sobotní, nebo nedělní odpoledne a večer se nám jeví jako nejvhodnější.

Týmy na 3. a 4. místě postoupí do 1. kola KO pavouka. Týmy na druhém místě postoupí do 2. kola KO pavouka. Týmy na prvním místě postoupí do 3. kola KO pavouka. Minimálně finále budeme online streamovat na webu.

Přihlášení do ligy je možné přes portál Ticketstreamu a startovné za tým je 1000 Kč. Při přihlášení bude nutné do připraveného formuláře vyplnit název týmu, jména hráčů (3-8), určit kapitána a kontakt (mobil a mail) na kapitána.

Dopisování hráčů na soupisku je možné nejpozději do 15. 5. 2022.

Liga je otevřena nejen pro české a slovenské hráče, ale rádi přivítáme i hráče/týmy z dalších zemí.

Startovné bude ze 80% určeno na ceny, které budou finanční. Vítězové skupin kromě postupu do pavouka dostanou pro každého hráče na soupisce jednu vstupenku na jednu páteční odpolední hrací část PDC Czech Darts Open 2023 (pokud samozřejmě bude) .

Kompletní pravidla naleznete v Pravidlech ČAOŠ, bod 6.