ČAOŠ CUP 2021 – Open

Skupinová fáze
Hráči, kteří jsou ve skupinách na pozici 1. (např. Tomáš Hájek ve skupině A atd.) vytvoří Messengerovou skupinu, do které dají všechny hráče z jeho skupiny. Do skupiny vloží i rozhodčího turnaje, kterým je Pavel Korda.

Messengerovou skupinu pojmenujte „Skupina (název skupiny, např. A) CUP21 – Open

Všechny zápasy se hrají 501DO na 4VL
Vítěz každého zápasu pošle ofocenou stránku s výsledkem a statistikami do Messengerové skupiny.

Hráči na 1. místě ve skupině postupují do 3. kola KO pavouka
Hráči na 2. místě ve skupině postupují do 2. kola KO pavouka
Hráči na 3. a 4. místě ve skupině postupují do 1. kola KO pavouka

Prize Money:
1. místo11 642 Kč
2. místo5 174 Kč
Semifinále2 587 Kč
Čtvrtfinále1 294 Kč
Osmifinále647 Kč
Celkem32 340 Kč

1. kolo

Termín odehrání: do soboty 6. 3. 2021 do 23:00
Zápasy se hrají na 5VL.

(67,74) (14) Jiří Brejcha1:5(61) Tomáš Ujčík (70,34)
(66,44) (20) Jan Vlasák5:1Oldřich Rutar (58,87)
(67,86) (23) Peter Martin5:1Miroslav Hotový (60,94)
(59,59) (25) Michal Němec5:2Patrik Petroušek (53,35)
(66,55) (31) Jaroslav Jára5:4David Vencl (63,47)
(64,74) (33) Martin Dufek5:4Josef Hejlek (58,28)
( 58,61) (38) Michal Walter2:5Jan Čapek (64,35)
(66,66) (41) Martin Beňka5:2Tibor Hajla (64,25)
(78,26) (44) Jan Stoklasa5:1Dominik Kočik (63,89)
(59,73) (46) Martin Dula5:3Zdeněk Leinveber (56,42)
(64,80) (52) Petr Pilař5:1Matyáš Rejhon (56,61)
(71,90) (54) Lukáš Hanzl5:1Ladislav Kučírek (59,95)
(67,12) (56) David Miklas5:1Miro Jakubis (65,34)
(55,80) (57) Marek Bártek4:5Marian Priesol (61,94)
( 51,59) (58) Michal Hanykýř0:5Vítězslav Jalůvka (63,69)
(65,79) (63) David Bártl2:5Tomáš Jakel (73,34)
(61,60) Boris Klačan5:3Radek Šenec (64,64)
(56,10) Dominik Bulko2:5Martin Rajčáni (60,02)
(58,71) Dominik Hach3:5Roman Kubíček (65,18)
(73,02) Jindřich Ulrych5:3Karol Krnáč ( 72,69)
(65,15) Jozef Vavrek3:5Kamil Chadima (64,90)
(66,48) Karel Papežík4:5Lukáš Unger (68,32)
(54,03) Lukáš Paukner5:3Pepa Hošek (54,82)
(50,02) Lukáš Pilař5:1Michal Bosák (48,05)
(41,57) Marian Oroszlan0:5Zdeněk Vaisar (48,48)
(56,93) Martin Nerušil5:0Ondřej Sajtl (48,70)
(57,75) Martin Soustružník5:1Peter Pánik (55,56)
(58,41) Michal Ulrich4:5Václav Fürst (54,03)
(60,09) Miroslav Babík2:5Petr Gerhardt (64,05)
(51,54) Pavel Hruška5:2Pavel Štěpánek (44,87)
(62,24) Peter Kalaba2:5Zdeněk Horáček (68,77)
(63,25) Petr Hrnčár2:5Vladimír Adámek (64,26)

2. kolo

Termín odehrání: do pondělí 8. 3. 2021 do 23:00
Zápasy se hrají na 5VL.

(70,23) Petr Džujík5:0(64) Petr Machálek (70,23)
(63,47) (47) Martin Popelka5:1(20) Jan Vlasák (60,98)
(61,19) Marian Priesol5:1(52) Petr Pilař (60,19)
(60,65) Martin Soustružník2:5(56) David Miklas (68,01)
(71,90) Martin Šeba4:5(43) Jakub Kašpar (69,71)
(77,05) (45) Antonín Davídek5:3(31) Jaroslav Jára (71,28)
(73,68) (16) Dušan Dedek5:0Robin Stejskal (51,78)
(61,28) Petr Kleprlík2:5Pavel Hruška (65,34)
(68, 34) (37) Jan Bordáč5:4Jakub Lár (71,72)
(70,17) Jindřich Ulrych3:5Michal Ondo (72,73)
(62,70) (24) Tomáš Řehák1:5Michal Kubiš (68,45)
(57,44) Zdeněk Vaisar1:5(21) Daniel Bohony (82,23)
(62,54) Katarína Nagyová5:4(61) Tomáš Ujčík (64,61)
(71,16) (54) Lukáš Hanzl1:5Vladimír Zatko (88,00)
(59,51) (51) Václav Procházka4:5(33) Martin Dufek (61,39)
(62,66) Vladimír Ľupták5:1(44) Jan Stoklasa (56,22)
(57,24) Martin Nerušil3:5Martin Liguš (59,73)
(39) Martin Ševcov (64,33)5:2Roman Kubíček (63,76)
(59,86) Martin Rus3:5Vladimír Adámek (64,85)
(77,00) (19) Luděk Kristin5:1Petr Gerhardt (68,89)
(53,76) Jakub Zadina5:3(50) Martin Schejbal (57,10)
(57,47) Kamil Chadima1:5Pavel Rajnoch (61,31)
(80,89) (60) Zdeněk Kyndl 19775:1Vítězslav Jalůvka (64,64)
(60,10) (36) Jozef Fundárek3:5Lukáš Unger (63,26)
(64,29) (55) Pavel Severýn5:2Boris Klačan (56,73)
(61,50) Lukáš Pilař4:5Václav Fürst (60,79)
(74,14) (53) Samuel Kačmar5:1(17) Aleš Hock (67,10)
( 71,43) Zdeněk Horáček5:4(23) Peter Martin (70,58)
(63,16) (41) Martin Beňka5:3Martin Rajčáni (57,94)
(62,66) Tomáš Jakel4:5(25) Michal Němec (65,68)
(51,42) Jan Čapek2:5(46) Martin Dula (51,73)
(61,19) (6) Tomáš Hamrozi5:4Lukáš Paukner (60,37)

3. kolo – LAST 64

Termín odehrání: do středy 10. 3. 2021 do 23:00
Zápasy se hrají na 5VL.

(68,25) Pavel Hruška5:2Marian Priesol (62,71)
(59,96) (40) Radovan Handl5:2(45) Antonín Davídek (58,74)
(75,69) (53) Samuel Kačmar2:5Matej Čverha (82,06)
(72,42) (11) Radek Matějíčný3:5(19) Luděk Kristin (78,49)
(67,39) Vladimír Ľupták3:5(26) Ondřej Kysilka (66,58)
(76,51) (60) Zdeněk Kyndl 19774:5(22) Pavel Jirkal (75,05)
(71,17) (32) Jar. Novotný 19965:3(29) Miroslav Rajnoha (71,81)
(64,43) (33) Martin Dufek2:5(15) Jozef Sekereš (71,69)
(62,11) (13) Matej Bubica5:0Katarína Nagyová (53,20)
(63,74) Zdeněk Horáček5:2Michal Kubiš (68,56)
(59,74) Petr Džujík0:5Lukáš Unger (63,15)
(55,02) Václav Fürst2:5Pavel Rajnoch (60,29)
(78,02) (10) František Mika5:4(48) Daniel Čermák (76,06)
(68,94) (35) Martin Vácha1:5(1) Tomáš Hájek 1992 (82,70)
(68,05) Walter Skála5:4(43) Jakub Kašpar (69,40)
(76,64) (16) Dušan Dedek2:5(2) Martin Ziman (80,85)
(80,17) (3) Daniel Barbořák5:2(56) David Miklas (74,63)
(74,98) (9) Milan Dudáš3:5(5) Martin Komora (77,21)
(72,18) Michal Ondo1:5(12) Jan Holec (84,77)
(72,22) (39) Martin Ševcov5:4(46) Martin Dula (72,48)
(62,64) (37) Jan Bordáč1:5(41) Martin Beňka (74,95)
(82,40) Tomáš Houdek5:1(28) Piotr Dabski (75,59)
(80,68) Juraj Holub4:5(47) Martin Popelka (72,22)
(59,32) (59) Patrik Seman2:5Vladimír Adámek (74,16)
(69,84) (6) Tomáš Hamrozi3:5(42) Pavel Jaroš (72,15)
(61,15) (25) Michal Němec1:5(7) Daniel Záruba (65,15)
(66,32) Jakub Zadina0:5(4) Jan Hlaváček (82,58)
(81,68) (18) Vítězslav Sedlák5:0Gabriel Váraljay (73,43)
(66,31) (21) Daniel Bohony0:5(27) Michal Šmejda (78,28)
(58,83) Martin Liguš0:5Alexander Mašek (69,58)
(69,18) (55) Pavel Severýn1:5Vladimír Zatko (77,63)
(79,60) (8) Roman Benischko5:4Tomáš Ledl (78,54)

4. kolo – LAST 32

Termín odehrání: do pátku 12. 3. 2021 do 23:00
Zápasy se hrají na 5VL.

(79,38) (1) Tomáš Hájek 19925:1(39) Martin Ševcov (71,26)
(71,76) (47) Martin Popelka5:4Vladimír Zatko (77,65)
(70,71) (10) František Mika2:5Lukáš Unger (72,91)
(78,27) Matej Čverha4:5(4) Jan Hlaváček (79,76)
(75,32) (19) Luděk Kristin1:5(18) Vítězslav Sedlák (89,06)
(82,69) (8) Roman Benischko5:1Pavel Hruška (63,40)
(73,38) (42) Pavel Jaroš5:3(41) Martin Beňka (71,38)
(67,16) Pavel Rajnoch2:5(3) Daniel Barbořák (75,15)
(skreč) (15) Jozef Sekereš0:5Walter Skála (postup bez boje)
(80,27) (27) Michal Šmejda5:1Vladimír Adámek (69,11)
(85,53) Alexander Mašek5:2(26) Ondřej Kysilka (78,29)
(76,24) (2) Martin Ziman5:4(22) Pavel Jirkal (79,39)
(64,39) (32) Jar. Novotný 19961:5(13) Matej Bubica (70,34)
(71,11) (5) Martin Komora5:4(7) Daniel Záruba (67,57)
(71,18) Zdeněk Horáček3:5(12) Jan Holec (83,61)
(83,50) Tomáš Houdek5:0(40) Radovan Handl (70,38)

Osmifinále – 647 Kč

Losování

Pořadové číslo do losováníJméno a příjmeníBude hrát s číslem
1(1) Tomáš Hájek 19927
2(2) Martin Ziman13
3(3) Daniel Barbořák14
4(4) Jan Hlaváček5
5(5) Martin Komora4
6(8) Roman Benischko16
7(12) Jan Holec1
8(13) Matej Bubica10
Pořadové číslo do losováníJméno a příjmeníBude hrát s číslem
9(18) Vítězslav Sedlák12
10(27) Michal Šmejda8
11(42) Pavel Jaroš15
12(47) Martin Popelka9
13Alexander Mašek2
14Lukáš Unger3
15Tomáš Houdek11
16Walter Skála6

Termín odehrání: do neděle 14. 3. 2021 do 23:00
Zápasy se hrají na 5VL.

(78,25) Tomáš Houdek2:5(42) Pavel Jaroš (79,37)
(78,63) (3) Daniel Barbořák5:3Lukáš Unger (70,10)
(75,99) (8) Roman Benischko5:3Walter Skála (77,90)
(66,69) (13) Matej Bubica3:5(27) Michal Šmejda (71,42)
(83,15) (18) Vítězslav Sedlák5:2(47) Martin Popelka (77,66)
(76,01) (2) Martin Ziman4:5Alexander Mašek (73,01)
( 84,44) (1) Tomáš Hájek 19925:0(12) Jan Holec (78,50)
(75,22) (5) Martin Komora0:5(4) Jan Hlaváček (87,38)

Čtvrtfinále

Losování

Pořadové číslo do losováníJméno a příjmeníBude hrát s číslem
1(1) Tomáš Hájek 19922
2(3) Daniel Barbořák1
3(4) Jan Hlaváček6
4(8) Roman Benischko5
5(18) Vítězslav Sedlák4
6(27) Michal Šmejda3
7(42) Pavel Jaroš8
8Alexander Mašek7

Základní skupiny

ČAOŠ CUP 2021 - Open

PořadíHráčJméno na MessengeruHrací místo
1czeDaniel BarbořákDaniel Danchez BarbořákDěrné Fulnek
2czeJan HlaváčekJan HlaváčekPříbram
3svkPeter MartinPero PanamaDunajská Streda
4czeVítězslav SedlákVita SedlakUničov
5czePavel JirkalPavel JirkalPraha
6svkMatej BubicaMaťo BubicaŽilina
7czeMichal ŠmejdaMichal ŠmejdaPoříčí u Litomyšle
8czeRadek MatějíčnýRadek MatějíčnýSvitavy
9czeTomáš Hájek 1992Tomáš HájekRoudnice nad Labem
10czeJan HolecJeník HolecVelke Karlovice
11svkMartin ZimanMartin ZimanRožňava
12czeDaniel ZárubaDaniel ZárubaMladá Boleslav
13czeMartin KomoraMartin KomoraŠťít
14svkJozef SekerešJozef SekerešPrievidza
15czeRoman BenischkoRoman BenischkoZlín
16svkFrantišek MikaFrantišek MikaBardejov
17czeTomáš HamroziTomáš HamroziPlzeň
18czeMartin PopelkaMartin PopelkaNový Bor
19czeDušan DedekNašud KededOstrava
20svkMilan DudášMilan DudášPovažská Bystrica
21czeLuděk KristinLuděk KristinStaré Hodejovice
22czeMartin BeňkaMartin Jimmy BeňkaOsek
23czePavel JarošPavel Jarpo JarošOstrava
24czeJan VlasákHonza VlasakSmržovka
25czeAlexander MašekAlexander MašekČeská Skalice
26czeAleš HockAleš HockDobříš
27czeMarek BártekMarek BártekSolnice
28czeMartin DufekMartin DufekKokory
29czeTomaš ŘehákTomaš ŘehákHranice na Moravě
30czeJaroslav Novotný 1996Jaroslav NovotnýBystřice nad Pernštejnem
31czeJakub KašparJakub KašparLibina
32czeDavid BártlDavid BártlHavlíčkův Brod
33czeDaniel BohonyDaniel BohonySlavče, České Budějovice
34czeJiří BrejchaJirik BrejchaTymákov, Plzeň město
35czeJan BordáčJan BordáčRožmberk nad Vltavou
36czeVítězslav JalůvkaVítězslav JalůvkaKopřivnice okr. Nový Jičín
37czeRadovan HandlRadek Rendy HandlDolany nad Vltavou
38czeLukáš HanzlLukáš Oma HanzlPraha 5
39svkMiroslav RajnohaMiroslav RajnohaZlaté Moravce
40svkVladimír ĽuptákVladimír ĽuptákKriváň
41czeMichal NěmecMichal NěmecStrakonice
42svkVladimír ZatkoVladimír ZatkoVoderady pro Trnave
43czeMichal BlažekMichal BlažekSlavičín
44czeJan RusJan RusModřice
45czeOndřej KysilkaOndřej KysilkaÚvaly
46czeJan StoklasaJan StoklasaBoňkov
47czeVít MajerVít MajerJihlava
48svkPatrik SemanPatrik SemanSabinov
49czeRadek ŠenecRadek ShénaPardubice
50czeLukáš PauknerLukáš PauknerKladno
51czeMichal HanykýřMichal HanykýřKolín
52czeMartin NerušilMartin NerušilLibodřice
53czeTomáš UjčíkTomáš UjčíkTeplice
54czeMartin VáchaMartin VáchaHavířov
55czeMiroslav PříkazskýMirek PříkazskýMikulov
56czeLukáš PilařLukáš PilařChrudim
57czeMiroslav HotovýMiroslav HotovýLouny
58czeMarian PriesolMarian PriesolTeplice
59czeTomáš JakelTomáš JakelDrahotuše
60czePetr PilařPetr PilařTrhová Kamenice, Chrudim
61polPiotr DabskiPiotr DabskiBezno
62svkJozef FundárekJozef FundárekPovažská Bystrica
63svkMartin ŠevcovMartin ŠevcovGerlachov
64czeMichal WalterMichal WalterTroubky okres Přerov
65czeJaroslav FürstJaroslav FurstRokycany
66svkJozef VavrekJozef VavrekBardejov
67czeMartin RusMartin RusBrno
68svkDominik KočikDominik KoPrešov
69czeAntonín DavídekAntonín DavídekDvůr Králové nad Labem
70czeKamil ChadimaKamil chadimaRoztoky
71czeWalter SkálaWalter SkálaZlín
72czeDaniel ČermákDaniel ČermákJezbořice
73czeZdeněk Kyndl 1977Zdeněk KyndlVysoké Mýto
74czeJakub ZadinaJakub ZadinaVarnsdorf
75czeTomáš WaloszekSteel W DartsLitoměřice
76czeJaroslav JáraJaroslav JáraKyšice, okr. Plzeň-město
77czeJan ČapekJan ČapekLiberec
78czePavel HruškaPavel HruškaHolubov
79czeLukáš UngerLukáš UngerZábrodí
80svkMartin DuľaMartin DulaVysoké Mýto
81czeLadislav KučírekLaďa Kuča KučírekDřínov
82svkŠtefan JurčoŠtefan Pišta JurčoSpišské Bystré,Poprad
83czeOldřich RutarOldřich RutarŘíčany
84czeTomáš HoudekTomáš HoudekNová Včelnice
85czeJindřich UlrychJindřich UlrychPraha
86czeTomáš Hudeček 1987 BruntálTomáš HudečekBruntál
87czeTomáš MikulaTomáš MikulaKarviná
88svkMiroslav BabíkMiroslav BabíkŽilina
89svkMiro JakubisMiro JakubisNovaky / okr. Prievidza
90czeMichal GänslerMichal GänslerJirkov
91czeMartin VávraMartin VávraŽatec
92czeJakub BeníčekJakub BeníčekTěšetice, okres Olomouc
93czeTomáš LedlTomáš LedlPostoloprty/Louny
94czeDavid VenclDavid dawen venclNový Bor
95svkKatarína NagyováMilan DudášPovažská Bystrica
96tunMohamed Fakher FarhatFakher FarhatSvitavy
97czeArnold BarcicArnold BarcicHradec Králové
98czeMartin SchejbalMartin SchejbalOlomouc
99czeJiří ŘehákTomaš ŘehákHranice na Moravě
100czeVáclav ProcházkaVáclav ProcházkaRosovice
101svkTibor HajlaTibor HajlaŽilina
102czeLibor PilařLibor PilařChrudim
103svkSamuel KačmarSamuel KačmarZáhradné
104czePavel Severýnpavel.severynHlinsko
105svkDominik BulkoDominik Dindo BulkoTrenčín
106czeOndřej SkalickýOndřej SkalickýÚvaly
107czeMichal PolákpolakmichalKnyk, Havlíčkův Brod
108czeMichal KubišMichal SuvenýrValašské Meziříčí
109czeAdam GrebeníčekAdam GrebeníčekZlín
110svkDominik MihályDominik MihályBratislava
111czeSimon KaňaSimon KaňaBřeclav
112czeKarel PapežíkKája PapežíkLouny/Postoloprty
113svkKarol KrnáčKarol KrnáčHriňová
114svkLukáš VantaLukas lukyy vantaBardejov
115czeDominik HachDominik HachVarnsdorf
116czeDavid MiklasDavid MiklasStrakonice
117svkMartin RajčániMartin RajčániDolné Obdokovce,Nitra
118czePetr MachálekPetr MachálekHošťálková
119czePavel KozákPavel KozákBohušovice nad Ohří
120svkĽubomír OlexaĽubomír OlexaSpišské Bystré okres Poprad
121svkDávid ŠevceDávid ŠevceZlaté Moravce
122czeTomáš ZáborecTomáš ZáborecPříbram
123czeDavid SeveraDavid SeveraTeplice
124svkIgor Surmikigorkoo SurmikSabinov
125czeJiří RathuskýJiří RathuskýPraha
126czeJiří JeníčekJiří JeníčekRoztoky
127czeMichal ŠloufMichal ŠloufSokolí Třebíč
128czePetr KobrPetr KobrTřič
129svkJuraj HolubJuraj HolubOlomouc
130czePetr HudecPetr HudecVysoké Popovice
131czePetr BrožPetr BrožMělník
132czeDavid ŘezníčekDavid ŘezníčekÚstí nad Labem
133czeLukáš AndrasLukáš AndrasPraha
134czeMiroslav NovákMirek Mirecc NovákHodonín
135czeTomáš KellerTomáš KellerTeplice
136czePetr HemerkaPetr HemerkaPardubice
137czePetr HrnčárPetr HrnčárHrušovany nad Jevišovkou
138czeTomáš VáclavíkTomáš Strašidlo VáclavíkMarkvartice
139czeMichal SkalaMichal SkalaJarov
140czeTibor RupíkTibor RupíkTřebovle, okres Kolín
141czeTomáš KlejnaTomíček KlejnaSezimovo Ústí II
142czeMichal JeřábekMichal JeřábekVsetín
143czeDavid VopičkaDavid VopičkaPraha
144czeVáclav FürstVáclav FürstPlzeň
145czeMartin SoustružníkMartin SoustružníkPraha
146czeRobin StejskalRobin StejskalSvitavy
147svkTomáš SvobodaTomáš SvobodaMartin, Slovensko
148czeMatyáš RejhonMatyáš RejhonPřerov
149czeJakub LárJakub LárVítězná Huntířov
150czeZdeněk VaisarZdeněk VaisarJaroměř
151czeJiří RybákJiří RybákFrýdlant nad Ostravicí - Lubno
152czeJan DoleželJan Johny DoleželAlbrechtice nad Orlicí
153czeTomáš NavrátilTomáš NavrátilHodonín
154czeZdeněk Leinveberzdenek.leinveberMníšek pod Brdy
155czeVladimír AdámekVladimír AdámekBrantice
156czeLukáš AdámekLukáš AdámekPardubice
157czeOndřej SajtlOndráš SajtlProtivín
158czeRadomír Dušek 1980Radomír DušekPlzeň
159svkBedřich PodhradskýPodhradsky BedrichŠamorín
160svkKarol PiptaKarol PiptaBratislava
161czeMartin LávičkaMartin LávičkaPlzeň
162svkŠtefan BilasŠtefan BilasPartizánske
163czePetr KleprlíkPetteri CZLíšnice
164czePeter KalabaPeter Chelsea KalabaOstrava
165czeZdenek ŠeranekZdenek ŠeranekBrno
166svkBoris KlačanBoris BobuľaMartin
167czeTomáš BeckTomáš BeckPelechy
168czeLadislav JenčekLadislav JenčekJilemnice
169czePetr GerhardtPetr GerhardtJablonec nad Nisou
170czePavel RajnochPavel RajnochStrakonice
171czeMartin MoravecMartin MoravecPraha
172czeMilan BittmanMilan BittmanVřesová
173czeMiloš KortánMiloš KortánDobříš
174czeMartin ŠebaMartin ŠebaAdamov
175czeJan DvořákHonza DvořákÚstí nad Labem
176svkMarek JančiMarek JančiBratislava
177czeJaroslav Novotný 1975Jarda NovotnýBystřice nad Pernštejnem/Žďár nad Sázavou
178czeVojtěch VoštinkaVojtěch VoštinkaKladno
179czePetr PříkazskýPetr DjBlast PříkazskýDubňany
180czeJan KoždoňJan KoždoňRaškovice
181czeVladimír StýbloVladimír Šoly StýbloJirkov, Chomutov
182czeZdeněk HoráčekZdenda HoráčekPrelouč okres Pardubice
183czeOndřej Kučera 1988Ondrej KuceraKamýk
184svkMartin MiklovičMartas martasBrno komarov
185czePetr SosnaPetr SosnaRakovník
186czeStanislav ZlechovecStanislav ZlechovecRakovník
187czeMichal RůžičkaMichal RůžičkaMost
188svkAndrej TakáčAndrej TakacTomášov
189czeVáclav SvatošVáclav SvatošTábor nebo Plzeň
190svkPatrik PetroušekPatrik PetroušekKošice
191czeJosef HejlekJosef HejlekKatovice, Strakonice
192czeLeona JelínkováLeona JelínkováVarnsdorf
193czePetr MalýPetr MalýJablonec nad Nisou
194czeTomáš HanákTomáš HanákHněvošice
195czeMartin LigušMartin LigušChotíkov (okres Plzeň-sever)
196czePetr KavanPedro Kavis KavanOpava
197czePetr MarvalPetr MarvalPraha
198czeMichal ŘíhaMichal ŘíhaBehamberg ( Dolní Rakousko )
199czeMartin KorenýMartin KorenýČeská Lípa
200czeJosef EisnerJosef EisnerHavlíčkův Brod
201czeLadislav ŠimekLadislav ŠimekPraha
202czePavel ŠtěpánekPavel ŠtěpánekČeperka
203czeLadislav BaranovskýSan SannVarnsdorf
204czeTomáš MatoušekTomáš MatoušekŠtětí
205svkZsolt KrajnyikZsolt KrajnyikVeľké Kapušany
206czeJosef HošekPepa HošekHradec Králové
207svkŠtefan PalinskýŠtefan PalinskýVeľké Kapušany
208svkMiroslav BrindzíkMiroslav BrindzíkChorvátsky Grob
209czeJakub BečvářJakub BečvářHošťálková
210svkMarian OroszlanMarian OroszlanTrnava
211czeJiří PospíšilJirka PospíšilAbertamy
212czeRoman KubíčekRoman KubíčekMedlov/Olomouc
213svkMichal BosákMichal BosákPovažská Bystrica
214czePetr HlaváčekPetr HlaváčekDobříš
215czePetr DžujíkPetr DžujíkPřerov
216svkSamuel MedekSamuel MedekPartizanske
217czeBohumil VráblíkBohumil VRÁBLÍKHrušovany nad Jed.
218czeMichal OndoMáchal OndoZderaz
219czeMichal ProcházkaMichal ProcházkaKyjov
220czeMartin ŠpačekMartin ŠpačekUnhošť, okres Kladno
221czeMichal UlrichMišak UlrichVelký Třebešov
222svkMatej ČverhaMatej ČverhaRaslavice
223czeVladimír ŽebrakovskýVladimír ŽebrakovskýBlatno u Podbořan okr. Louny
224czeFilip VrablicFilip VrablicHolíč
225czeRobert SamkoRobert Robo SamkoJablonec nad Nisou
226svkPeter PánikPeter PánikZlaté Moravce
227czeLadislav MalhausLádik MalhausFojtovice
228czeRoman ŠauerRoman ŠauerPraha
229svkIgor BilkaIgor BilkaMaly Lapas
230czeLadislav PončíkLadislav PončíkHostalkova
231svkGabriel VáraljayGabriel VáraljayKošice