ČAOŠ Mistrovství České republiky a Slovenska 2021 – kategorie OPEN

Skupinová fáze
Hráči, kteří jsou ve skupinách na pozici 1. (např. Jan Hlaváček ve skupině A atd.) vytvoří Messengerovou skupinu, do které dají všechny hráče z jeho skupiny. Do skupiny vloží i rozhodčího turnaje, kterým je Pavel Korda.

Messengerovou skupinu pojmenujte „Skupina (název skupiny, např. A MR2021 – Open)

Všechny zápasy se hrají 501DO na 4VL
Vítěz každého zápasu pošle ofocenou stránku s výsledkem a statistikami do Messengerové skupiny.

Všichni hráči/hráčky si vedou statistiku náhozů v hodnoře 180 bodů a po skončení základní části pošlou svůj počet těchto hodů do skupiny.

Hráči na 1. až 4. místě ve skupině postupují do KO pavouka

Prize Money:
1. místo12 146 Kč
2. místo5 398 Kč
Semifinále2 699 Kč
Čtvrtfinále1 350 Kč
Osmifinále675 Kč

ČAOŠ Mistrovství České republiky a Slovenska 2021 - Open

PořadíHráčJméno na MessengeruHrací místoPrize Money do žebříčku
1czeJan HlaváčekJan HlaváčekPříbram18991
2croPero LjubicPero LjubicHallein14767
3svkPeter MartinPero PanamaDunajská Streda13280
4czeMichal ŠildbergerMichal Šilbi ŠildbergerHradec Králové13259
5svkJozef SekerešJozef SekerešPrievidza10473
6czeJan HolecJeník HolecVelke Karlovice8187
7czeVítězslav SedlákVita SedlakUničov8047
8svkMatej BubicaMaťo BubicaŽilina7883
9czePavel JirkalPavel JirkalPraha7566
10czeTomáš Hájek 1992Tomáš HájekRoudnice nad Labem7387
11czeAdam GawlasAdam GawlasNávsí7314
12czeAlexander MašekAlexander MašekČeská Skalice6737
13czeRadomír Dušek 2006Radomír Dúša DušekPlzeň6550
14svkMartin ZimanMartin ZimanRožňava5341
15czeDaniel ZárubaDaniel ZárubaMladá Boleslav5088
16czeMartin KomoraMartin KomoraŠťít4922
17czeTomáš HamroziTomáš HamroziPlzeň4057
18svkMilan DudášMilan DudášPovažská Bystrica3952
19czeMartin BeňkaMartin Jimmy BeňkaOsek3802
20czeLuděk KristinLuděk KristinStaré Hodejovice3623
21czeMartin DufekMartin DufekKokory3460
22czeDaniel BohonyDaniel BohonySlavče, České Budějovice3437
23czeMarek BártekMarek BártekSolnice3303
24czeAleš HockAleš HockDobříš2937
25czeJan VlasákHonza VlasakSmržovka2875
26svkĽuboslav SuchánekLuboslav SuchanekTrstena,okres Tvrdosin2699
27svkBranislav Hrabovský 1984Branislav HrabovskýPrievidza2594
28czeTomaš ŘehákTomaš ŘehákHranice na Moravě2491
29czeJaroslav Novotný 1996Jaroslav NovotnýBystřice nad Pernštejnem2448
30svkMiroslav RajnohaMiroslav RajnohaZlaté Moravce2223
31czeJan BordáčJan BordáčRožmberk nad Vltavou2132
32czeVítězslav JalůvkaVítězslav JalůvkaKopřivnice okr. Nový Jičín1994
33svkVladimír ĽuptákVladimír ĽuptákKriváň1994
34czeJiří GlosJiří GlosNové Kocbeře1914
35czeMichal BlažekMichal BlažekSlavičín1639
36czeAntonín DavídekAntonín DavídekDvůr Králové nad Labem1565
37czeDavid KunešDavid KunešPraha1548
38czeZdeněk Kyndl 1977Zdeněk KyndlVysoké Mýto1476
39czeMatyáš RejhonMatyáš RejhonPřerov1445
40czeZdeněk PavlíkZdenek PavlikUničov1394
41svkPatrik SemanPatrik SemanSabinov1346
42czeRadek ŠenecRadek ShénaPardubice1237
43czeFilip ŠvejdaFilip ŠvejdaPolička1224
44czeMichal HanykýřMichal HanykýřKolín1188
45czeMartin VávraMartin VávraŽatec1186
46czeTomáš UjčíkTomáš UjčíkTeplice1151
47czeMichal WalterMichal WalterTroubky okres Přerov1148
48czeLukáš PilařLukáš PilařChrudim1130
49czeMarian PriesolMarian PriesolTeplice1113
50czeMichal ŽohaMichal ŽohaPraha1107
51czePetr PilařPetr PilařTrhová Kamenice, Chrudim1083
52svkJozef FundárekJozef FundárekPovažská Bystrica1072
53czeJaroslav FürstJaroslav FurstRokycany1058
54svkJozef VavrekJozef VavrekBardejov999
55czeMartin RusMartin RusBrno985
56czeLadislav KučírekLaďa Kuča KučírekDřínov915
57czeVojtěch BajgarVojtěch BajgarOlomouc880
58czeJaroslav JáraJaroslav JáraKyšice, okr. Plzeň-město857
59czeTomáš Hudeček 1987 BruntálTomáš HudečekBruntál795
60czeJakub ZadinaJakub ZadinaVarnsdorf794
61czeMichal BřezovjákDubvonbubakZlín787
62czeJan ČapekJan ČapekLiberec785
63czeMartin SarganekMartin SarganekČeské Budějovice756
64svkMiroslav BabíkMiroslav BabíkŽilina736
65czePavel HruškaPavel HruškaHolubov714
66czeLukáš UngerLukáš UngerZábrodí714
67czeŠtěpán TunkivStepan TrizubOstrov nad Ohří711
68czeIvo SkopalIvo SkopalUničov700
69czeTomáš MikulaTomáš MikulaKarviná680
70svkStefan MotosickyStefan MotosickyPovazska Bystrica675
71svkŠtefan JurčoŠtefan Pišta JurčoSpišské Bystré,Poprad654
72czeOldřich RutarOldřich RutarŘíčany649
73czeJindřich UlrychJindřich UlrychPraha637
74czeJakub DavidJakub DavidBrno626
75czeJiří ŘehákTomaš ŘehákHranice na Moravě566
76czeJakub BeníčekJakub BeníčekTěšetice, okres Olomouc545
77svkKatarína NagyováMilan DudášPovažská Bystrica543
78svkKarol KrnáčKarol KrnáčHriňová538
79czeVojtěch CibulaVojtěch CibulaČeské Budějovice538
80tunMohamed Fakher FarhatFakher FarhatSvitavy533
81czeVáclav ProcházkaVáclav ProcházkaRosovice489
82czeLibor PilařLibor PilařChrudim475
83czeTomáš HelisTomas HelisVsetin459
84czePetr HofmanPetr Hofmic HofmanBrzice454
85czeJakub FrýbaJakub FrýbaTrutnov441
86czeOndřej SkalickýOndřej SkalickýÚvaly402
87czeMichal PolákpolakmichalKnyk, Havlíčkův Brod396
88czeAdam GrebeníčekAdam GrebeníčekZlín389
89svkDominik MihályDominik MihályBratislava382
90czeSimon KaňaSimon KaňaBřeclav381
91svkLukáš BielikLukáš BielikPovažská Bystrica365
92czeJan SvobodaJeníček SvobodaKluci z Předměstí Jablonec nad Nisou354
93czeDominik HachDominik HachVarnsdorf346
94svkMartin RajčániMartin RajčániDolné Obdokovce,Nitra337
95czeMichal DoležalMichal DoležalPetrovičky326
96czePetr HöschPetr HöschNový Bydžov308
97svkĽubomír OlexaĽubomír OlexaSpišské Bystré okres Poprad305
98svkDávid ŠevceDávid ŠevceZlaté Moravce304
99czeTomáš ZáborecTomáš ZáborecPříbram302
100czeJaroslav KarásekJarda KarásekÚstí nad Labem284
101czeZdenek Kyndl 2005Zdenek KyndlVysoké Mýto253
102czeMichal ŠloufMichal ŠloufSokolí Třebíč229
103czeStanislav HoloubekStanda HoloubekTřešť229
104czePetr HudecPetr HudecVysoké Popovice212
105czeZdeněk VaisarZdeněk VaisarJaroměř211
106svkMarek ĎurkovičMarek ĎurkovičTrávnica203
107czePetr BrožPetr BrožMělník202
108czeLukáš AndrasLukáš AndrasPraha193
109czeMarek NemášVT MarwinUherské Hradiště192
110czePetr AdámekPetr AdámekBruntál167
111czeMartin PatócsMartin PatócsPoddubí-Kaliště160
112czePetr VodičkaPetr VodičkaSvatava okres Sokolov159
113czePetr HrnčárPetr HrnčárHrušovany nad Jevišovkou157
114svkPeter OczvirkPeterSurany151
115svkViktor MikulíkViktor MikulíkŠaštín-Stráže okres Senica150
116svkJan SedivyJan SedivyBrezova pod Bradlom147
117czeDaniel PomejeDaniel Dandee PomejeÚstí nad Labem145
118czeJan JirešJan JirešPraha143
119czeMichal SkalaMichal SkalaJarov134
120czeJan DoleželJan Johny DoleželAlbrechtice nad Orlicí134
121czePetr DorotíkPetr DorotíkTrutnov133
122czeTibor RupíkTibor RupíkTřebovle, okres Kolín126
123czeVáclav FürstVáclav FürstPlzeň112
124czeMartin HoffmanMartin HoffmanRtyně v Podkrkonoší106
125svkTomáš SvobodaTomáš SvobodaMartin102
126svkPeter SamardžiaPeto SamardžiaBratislava91
127czeŠimon BenešBenassi Sabrosa-91
128czeJakub LárJakub LárVítězná Huntířov86
129czeJan MíkaJan MíkaOstrava84
130czeJiří RybákJiří RybákFrýdlant nad Ostravicí - Lubno82
131czeTomáš PospíšilTomáš PospíšilBrno78
132czeMichal HavlíkMichal HavlíkFrýdek-Místek68
133svkMartin ČerveňanMartin ČerveňanPovažská Bystrica67
134czeJiří MolnárJiřík MolnárKlášterec nad Ohří65
135czeZdeněk Leinveberzdenek.leinveberMníšek pod Brdy64
136czeJiří DrápalJirka DrápalMoravský Krumlov60
137svkRoman StašekRoman StašekŠaštín-Stráže, Senica59
138svkBedřich PodhradskýPodhradsky BedrichŠamorín39
139svkLuboš PindiakLuboš PindoBobrov39
140czeMartin NeklMartin NeklOlomouc39
141svkŠtefan BilasŠtefan BilasPartizánske38
142czePetr MikolášekPetr MikolášekPísek32
143czePetr Zamrazilpetr.zamrazilBělčice25
144czeVojtěch DropaVojtěch DropaPříbram-
145czeMarek SvobodaMarek SvobodaOlbramovice/Znojmo-
146czeLadislav JenčekLadislav JenčekJilemnice-
147czeTomáš SvašekTomáš SvašekPříbram-
148czeDavid ZbožínekDavid ZbožínekSmržice, Prostějov-
149czeMartin MištinaMartin MištinaBrno-
150czePavel RajnochPavel RajnochStrakonice-
151czeMartin MoravecMartin MoravecPraha-
152czeRadim VolavkaVolavka RadimRumburk-
153czeMiloš KortánMiloš KortánDobříš-
154czeJakub ChmelenskýJakub ChmelenskyPraha-
155czeMartin ŠebaMartin ŠebaAdamov-
156svkMarek JančiMarek JančiBratislava-
157czePetr PříkazskýPetr DjBlast PříkazskýDubňany-
158czeŠtěpán PokornýŠtěpán PokornýPraha-
159czeJiří Kučera 1981Jiří KučeraPlzeň-
160czeDavid VávraWejdy VávraPardubice-
161czeMiloslav SýkoraMiloslav SýkoraPraha-
162czeLukáš GettingLukáš GetingBrno-
163czeZbyněk ŠvehlíkZbyněk ŠvehlíkPraha 4-
164czeLukáš BalíkLukáš BalíkTábor-
165czeMartin VotavaMartin VotavaStará Lysá-
166czeJiří VacekJiří VacekPraha-
167czeJiří DlouhýJirka DlouhýHrádek nad Nisou-
168czePetr KavanPedro Kavis KavanOpava-
169czeMichal ŘíhaMichal ŘíhaBehamberg ( Dolní Rakousko )-
170czeLubomír NovákLubo NovákVarnsdorf-
171czeLadislav ŠpačekLáďa Napp BuldokPraha-
172czeJosef EisnerJosef EisnerHavlíčkův Brod-
173svkAndrej BelákAndrej BelákPraha/Nitra-
174czeMatěj MalachMatěj MalachJičín-
175czeMartin KovačíkMartin KovačíkVyšší Brod-
176svkZsolt KrajnyikZsolt KrajnyikVeľké Kapušany-
177czePavel KovářPavel KovářHavlíčkův Brod-
178svkJozef LukáčJozef LukáčVeľké Kapušany-
179svkŠtefan PalinskýŠtefan PalinskýVeľké Kapušany-
180czeJakub Novotný 1993Jakub NovotnýBlansko-
181czeMichal DvořákMichal DvořákPlzeň-
182czeTomáš Hájek 1970Tomáš HájekJičín-
183czeJiří PospíšilJirka PospíšilAbertamy-
184czePetr SoučekPetr SoučekLoučovice-
185czeRoman KubíčekRoman KubíčekMedlov/Olomouc-
186svkMichal BosákMichal BosákPovažská Bystrica-
187czePetr HlaváčekPetr HlaváčekDobříš-
188czeJakub HocekPuba HockůPraha 9, Prosek-
189czeFrantišek VaněčekFrantišek VaněčekSvojetice-
190czeMichal OndoMáchal OndoZderaz-
191svkStanislav BartošStanislav BartošVrútky-
192svkMatej ČverhaMatej ČverhaRaslavice-
193svkIgor BilkaIgor BilkaMaly Lapas-
194czeJan ZednikHonza ZednikBilina okres Teplice-
195czeMichal ČervenkaMichael CervenkaČeské Budějovice-
196czeOndřej KubaOndřej KubaMohelnice-
197svkVladimír PolákVladimír PolákNové Zámky-
198svkMichal ŠkulaMišo ŠkulaZlaté Moravce-
199svkJuraj GlezgoJuraj GlezgoBratislava-
200czeJan GrandeHonza GrandeFrýdlant-
201svkPeter ZapletalPeter ZapletalŠamorín-
202czeJan MartuškaJan MartuskaBřeclav-
203czeMichal ŠírekMichal lord ŠírekStudnice-
204czeDavid RedekerDavid RedekerSokolov-
205czeMilan NemášMilan NemášUherské Hradiště-
206svkTomáš FečkoTomáš FečkoBratislava-
207svkLadislav SzepesiLadislav SzepesiBratislava-
208svkJaroslav Hašul‘Jaroslav Hašul‘Dobrovice, okr. Mladá Boleslav-
209czeMartin BlahaMartin BlahaJeseník-
210svkJaroslav KnapJaroslav Janka KnapPrešov-
211svkLuboslav OndoĽubo MlátičkaKaluza-
212svkTomáš JagelkaTomáš JagelkaLevice-
213svkMarcel Lazovy 1980Marcel LazovyVelke Dvorniky-
214czeMilan SlámaMilan SlamaPraha-
215svkStanislav KripnerStanislav Stanley KripnerHostka/ Zebraky-
216czeMartin KošinaMartin KošinaPraha-
217czeMarek LedeckýMarek LedeckyŠkvorec-
218svkMarek HaviarMarek HaviarLučenec-
219svkMario GruberMario GruberVistuk-
220svkMário HankoMário Hany HankoPohronský Ruskov-
221svkMartin KrakovskyMartin KrakovskyBratislava (Podunajske Biskupice)-
222czeTadeas PekarekTadeas PekarekChotyne-
223czeMiroslav HeincHubitel SýčkůŽatec-
224svkJaroslav KožejJaro KožejDolne Motesice-
225czeJan TesarJan TesarPardubice-
226czeDavid ČermákDavid ČermákPardubice-
227czeVlastimil MikolasVlastimil MikolasBakov nad Jizerou-
228hunLadislav HajosLaszlo HajosOhrady-
229czeJan BakicJan eep BakicPardubice-
230svkMiroslav KovačíkMiroslav KovačíkNitrianske Rudno, okres Prievidza-
231czeTomáš BédiTomáš BédiVlašim-
232czeMiroslav BorovskýMejra Bordis BorovskýStezery-
233svkPavol KotrisPalino FishDunajska Luzna-
234czeBohuslav HejlekBohuslav HejlekZamel-
235czePetr DoležalMichaela TichaPardubice-
236czeJosef SedlacekJosef SedlacekOlesnice v Orlickych horach-
237czeJan KsandrJan KsandrOlesnice v Orlickych horach-
238svkPavol JanotkaPali JanotkaOravske Vesele-
239hunAttila MarosiMarosi AttilaKolárovo-
240svkVladimir KupecVladimir KupecHorne Zelenice-
241czeBronislav SchorBronislav SkoulOlbramovice/znojmo-