ČAOŠ TROPHY 2021 – Open

Skupinová fáze
Hráči, kteří jsou ve skupinách na pozici 1. (např. Daniel Barbořák ve skupině A atd.) vytvoří Messengerovou skupinu, do které dají všechny hráče z jeho skupiny. Do skupiny vloží i rozhodčího turnaje, kterým je Pavel Korda.

Messengerovou skupinu pojmenujte „Skupina (název skupiny, např. A) TROPHY21 – Open

Všechny zápasy se hrají 501DO na 4VL
Vítěz každého zápasu pošle ofocenou stránku s výsledkem a statistikami do Messengerové skupiny.

Hráči na 1. a 2. místě ve skupině postupují do KO pavouka

Prize Money:
1. místo6 703 Kč
2. místo2 979 Kč
Semifinále1 490 Kč
Čtvrtfinále745 Kč
Osmifinále372 Kč
Celkem18 620 Kč

ČAOŠ TROPHY 2021 - Open

PořadíHráčJméno na MessengeruHrací místoPrize Money do žebříčku
1czeDaniel BarbořákDaniel Danchez BarbořákDěrné Fulnek20140
2czeJan HlaváčekJan HlaváčekPříbram16175
3croPero LjubicPero LjubicHallein14067
4svkPeter MartinPero PanamaDunajská Streda10321
5czeVítězslav SedlákVita SedlakUničov8047
6czePavel JirkalPavel JirkalPraha7566
7svkMatej BubicaMaťo BubicaŽilina7159
8czeMichal ŠmejdaMichal ŠmejdaPoříčí u Litomyšle7136
9czeRadek MatějíčnýRadek MatějíčnýSvitavy7112
10svkMartin ZimanMartin ZimanRožňava5341
11czeDaniel ZárubaDaniel ZárubaMladá Boleslav5006
12czeMartin KomoraMartin KomoraŠťít4679
13svkJozef SekerešJozef SekerešPrievidza4599
14czeRoman BenischkoRoman BenischkoZlín4479
15czeTomáš HamroziTomáš HamroziPlzeň4057
16czeRadomír Dušek 2006Radomír Dúša DušekPlzeň3501
17svkMilan DudášMilan DudášPovažská Bystrica3277
18czeLuděk KristinLuděk KristinStaré Hodejovice3170
19czeOndřej PlšekOndřej PlšekValašské křídla2979
20czeMartin BeňkaMartin Jimmy BeňkaOsek2958
21czeJan VlasákHonza VlasakSmržovka2690
22croRomeo GrbavacRomeo GrbavacMakarska2413
23czeTomaš ŘehákTomaš ŘehákHranice na Moravě2301
24czeJaroslav Novotný 1996Jaroslav NovotnýBystřice nad Pernštejnem2230
25czeJakub KašparJakub KašparLibina2207
26czeDavid BártlDavid BártlHavlíčkův Brod2202
27czeMarek BártekMarek BártekSolnice2127
28czeDaniel BohonyDaniel BohonySlavče, České Budějovice2087
29czeMartin DufekMartin DufekKokory2077
30czeMiloš NevídalMiloš NevídalOtín2029
31czeVítězslav JalůvkaVítězslav JalůvkaKopřivnice okr. Nový Jičín1994
32czeRadovan HandlRadek Rendy HandlDolany nad Vltavou1924
33svkBranislav Hrabovský 1984Branislav HrabovskýPrievidza1841
34czeLukáš HanzlLukáš Oma HanzlPraha 51831
35svkVladimír ĽuptákVladimír ĽuptákKriváň1801
36czeMichal BlažekMichal BlažekSlavičín1582
37czeJan RusJan RusModřice1514
38czeOndřej KysilkaOndřej KysilkaÚvaly1450
39czeVít MajerVít MajerJihlava1392
40czeRadek ŠenecRadek ShénaPardubice1237
41czeMichal HanykýřMichal HanykýřKolín1188
42czeMartin NerušilMartin NerušilLibodřice1175
43czeZdeněk PavlíkZdenek PavlikUničov1174
44czeTomáš UjčíkTomáš UjčíkTeplice1151
45czeMartin VáchaMartin VáchaHavířov1144
46czeLukáš PauknerLukáš PauknerKladno1142
47czeMiroslav PříkazskýMirek PříkazskýMikulov1134
48czeLukáš PilařLukáš PilařChrudim1130
49czeDavid KunešDavid KunešPraha1129
50czeMiroslav HotovýMiroslav HotovýLouny1122
51czeMarian PriesolMarian PriesolTeplice1113
52czePetr PilařPetr PilařTrhová Kamenice, Chrudim1083
53polPiotr DabskiPiotr DabskiBezno1081
54svkJozef FundárekJozef FundárekPovažská Bystrica1072
55czeMiloš VašulínMiloš VašulínChrudim1005
56czeJaroslav FürstJaroslav FurstRokycany999
57czeFilip ŠvejdaFilip ŠvejdaPolička991
58czeMartin RusMartin RusBrno985
59czeLukáš Koudelka 1989Lukáš KoudelkaSv. Kopeček927
60czeVojtěch BajgarVojtěch BajgarOlomouc880
61czeAntonín DavídekAntonín DavídekDvůr Králové nad Labem865
62czeWalter SkálaWalter SkálaZlín861
63czeZdeněk Kyndl 1977Zdeněk KyndlVysoké Mýto801
64czeJakub ZadinaJakub ZadinaVarnsdorf794
65czeJaroslav JáraJaroslav JáraKyšice, okr. Plzeň-město756
66czePavel DrtilPavel DrtilVelký Třebešov745
67czeJan ČapekJan ČapekLiberec728
68svkŠtefan JurčoŠtefan Pišta JurčoSpišské Bystré,Poprad654
69czeOldřich RutarOldřich RutarŘíčany649
70czeLadislav KučírekLaďa Kuča KučírekDřínov648
71czeJindřich UlrychJindřich UlrychPraha637
72czeTomáš Hudeček 1987 BruntálTomáš HudečekBruntál634
73svkAdrián DudekAdrián DudekPoprad631
74czeJakub DavidJakub DavidBrno626
75czeJiří GlosJiří GlosNové Kocbeře615
76czeJan FonšHonza FonšVedryně534
77svkMiroslav BabíkMiroslav BabíkŽilina525
78czeMichal ŠildbergerMichal Šilbi ŠildbergerHradec Králové510
79czeMartin SchejbalMartin SchejbalOlomouc506
80czeRoman BenešEso RimmerMladá Boleslav505
81czeMarek NerušilMarek NerušilLibodřice482
82czeLibor PilařLibor PilařChrudim475
83usaczeJan MajerJan MajerDenver, Colorado, USA474
84czeRadek JuřenaRadek JuřenaUherské Hradiště459
85czeTomáš HelisTomas HelisVsetin459
86czeVáclav JandaVáclav JandaPoláky439
87czePavel Severýnpavel.severynHlinsko427
88svkDominik BulkoDominik Dindo BulkoTrenčín409
89czeDavid PavlůDavídek PavlůJindřichův Hradec403
90czeOndřej SkalickýOndřej SkalickýÚvaly402
91czeAdam GrebeníčekAdam GrebeníčekZlín389
92svkDominik MihályDominik MihályBratislava382
93czeSimon KaňaSimon KaňaBřeclav381
94czePetr MachálekPetr MachálekHošťálková330
95svkĽubomír OlexaĽubomír OlexaSpišské Bystré okres Poprad305
96czeTomáš ZáborecTomáš ZáborecPříbram302
97svkRastislav VojčíkRastislav VojčíkPoprad285
98czeZdenek Kyndl 2005Zdenek KyndlVysoké Mýto253
99czeMichal ŠloufMichal ŠloufSokolí Třebíč229
100czePetr KobrPetr KobrTřič229
101czeVáclav PřibylVáclav PřibylHoloubkov224
102czeMartin ŠafránekMartin SafranekKolín205
103czeJan JirešJan JirešPraha143
104czeMartin MašekMartin MašekSemily126
105czeVáclav FürstVáclav FürstPlzeň112
106svkTomáš SvobodaTomáš SvobodaMartin, Slovensko102
107czeJan DoleželJan Johny DoleželAlbrechtice nad Orlicí77
108czeMichal HavlíkMichal HavlíkFrýdek-Místek68
109czeJiří Kučera 1987Juras KučeraBlansko67
110czeJiří MolnárJiřík MolnárKlášterec nad Ohří65
111czeOndřej MachatýOndra MachatýHolice, okres Pardubice62
112svkLukáš LiptákLukáš LiptákSpišská Nová Ves44
113svkBedřich PodhradskýPodhradsky BedrichŠamorín39
114czePetr MikolášekPetr MikolášekPísek32
115czeZdenek ŠeranekZdenek ŠeranekBrno29
116czePetr Zamrazilpetr.zamrazilBělčice25
117svkBoris KlačanBoris BobuľaMartin-
118czeLadislav JenčekLadislav JenčekJilemnice-
119czeMartin ŠebaMartin ŠebaAdamov-
120czeJan DvořákHonza DvořákÚstí nad Labem-
121svkMarek JančiMarek JančiBratislava-
122czePetr PříkazskýPetr DjBlast PříkazskýDubňany-
123czeMichal RůžičkaMichal RůžičkaMost-
124svkPatrik PetroušekPatrik PetroušekKošice-
125czePetr KavanPedro Kavis KavanOpava-
126svkĽubomír PlačkoĽubomír PlačkoDubnica nad Váhom-
127czeTomáš Hájek 1970Tomáš HájekJičín-
128svkGabriel VáraljayGabriel VáraljayKošice-
129czeLukáš VlachLukáš VlachNová Bystřice-
130bihAdis LjubijankicAdis LjubijankicSalzburg-
131czeTomas MaternaTomas MaternaPraha-
132czeMiroslav NečasMiroslav Miraz NečasHeřmanův Městec-
133svkTomáš GúckyTomáš GúckyŠurany, Nové Zámky-