ČAOŠ liga 2021 – Skupina D

Zde si můžete stáhnout Zápis ligového utkání:


Seznam kapitánů "D"

#HráčTýmE-mailTelefonKapitán týmu
19svkTomáš SvobodaWDA CZ/SK TEAMtooomasko@gmail.com421914774209C
39czeJakub DavidStrips BrnoJakubdavid1@gmail.com725 087 099C
97czeDavid VopičkaTragédie Kamýkdavid.vopicka@geewa.com775 388 587C
126czeDaniel ZárubaDarts Armydancak@email.cz777 256 224C
135czeVladimír PašekPtákovácipasa5@seznam.cz420 724 742 275C
172czeJan BordáčStřelci Rožmberkbordika@seznam.cz739 334 414 C
386czeMartin PolkaGoldstar Nové Město pod Smrkempolka.m@seznam.cz605104112C
720czeMiloš VašulínAjšířikenilus18.4@gmail.com604965958C
941svkMartin HorečnýDart Club Garmond Nitramatohorecny@gmail.com0903248868C
970czeMiroslav MuchaFoldupholes Sokolovalfonzzz@centrum.cz724563566C

Goldstar Nové Město pod Smrkem

#HráčTýmJméno na MessengeruHrací místoKapitán týmu
104czeLukáš HniličkaGoldstar Nové Město pod SmrkemLukas HnilickaNové Město pod Smrkem-
386czeMartin PolkaGoldstar Nové Město pod SmrkemMartin PolkaNové Město pod SmrkemC
754czeLukáš BabukaGoldstar Nové Město pod SmrkemLukáš BabukaBulovka-
757czeMartin GážiGoldstar Nové Město pod SmrkemMartin GážiNové Město pod Smrkem-
759czeDaniel SukGoldstar Nové Město pod SmrkemDaniel SukNové Město pod Smrkem-

WDA CZ/SK TEAM

#HráčTýmJméno na MessengeruHrací místoKapitán týmu
19svkTomáš SvobodaWDA CZ/SK TEAMTomáš SvobodaMartin, SlovenskoC
124czePavel ZajptWDA CZ/SK TEAMPavel ZajptPraha-
208czeJiří BradaWDA CZ/SK TEAMJura Bradini BradaŠaratice-
768czeJan ZednikWDA CZ/SK TEAMHonza ZednikBilina okres Teplice-
1091czeOndřej Kučera 1991WDA CZ/SK TEAMOndra KuceraGlasgow (Scotland)-

Tragédie Kamýk

#HráčTýmJméno na MessengeruHrací místoKapitán týmu
97czeDavid VopičkaTragédie KamýkDavid VopičkaPrahaC
168czeOndřej Kučera 1988Tragédie KamýkOndrej KuceraKamýk-
237czeJakub SolnařTragédie KamýkJakub SolnařKamýk, Litoměřice-
821czePetr HausmatzTragédie KamýkPetr HausmatzKamýk-
843czeKarel KučeraTragédie KamýkKarel KučeraKamýk-

Střelci Rožmberk

#HráčTýmJméno na MessengeruHrací místoKapitán týmu
172czeJan BordáčStřelci RožmberkJan BordáčRožmberk nad VltavouC
431czeMartin KovačíkStřelci RožmberkMartin KovačíkVyšší Brod-
540czePetr SoučekStřelci RožmberkPetr SoučekLoučovice-
844czeRadek VosikaStřelci RožmberkVosi CarreraRožmitál na Šumavě-

Ptákováci

#HráčTýmJméno na MessengeruHrací místoKapitán týmu
10czeIvo PlecitýPtákováciIvo PlecityChaloupky, Komárov-
135czeVladimír PašekPtákováciVladimír PašekVystrkov, BerounC
180czeJiří Kučera 1981PtákováciJiří KučeraPlzeň-
889czeMichal VyhnanovskýPtákováciMichal VyhnanovskýJince-
890czeJiří PitorPtákováciJiří PitorJince-
1053czeJakub Novotný 1985PtákováciJakub NovotnýŠluknov-
1077czeRadek SvobodaPtákováciRadek SvobodaOlešná-
1100czeVáclav TaušPtákováciVáclav TaušÚjezd/Cerhovice,Beroun-

Dart Club Garmond Nitra

#HráčTýmJméno na MessengeruHrací místoKapitán týmu
557svkVladimír ZatkoDart Club Garmond NitraVladimír ZatkoVoderady pro Trnave-
707svkIgor BilkaDart Club Garmond NitraIgor BilkaMaly Lapas-
816svkPeter JakubisDart Club Garmond NitraPeter Mc JakubisNováky-
856svkJuraj VindišDart Club Garmond NitraJuraj Vindiš st.Báb-
940svkJaroslav MarečekDart Club Garmond NitraJaroslav MarečekSenica-
941svkMartin HorečnýDart Club Garmond NitraMartin HorečnýNitraC

Darts Army

#HráčTýmJméno na MessengeruHrací místoKapitán týmu
85czeTomáš Hájek 1992Darts ArmyTomáš HájekRoudnice nad Labem-
126czeDaniel ZárubaDarts ArmyDaniel ZárubaMladá BoleslavC
161czeRadovan HandlDarts ArmyRadek Rendy HandlDolany nad Vltavou-
173czeBenjamin FrankelDarts ArmyDailyHeroAmsterdam-
345polPiotr DabskiDarts ArmyPiotr DabskiBezno-
845czeMichal ŠildbergerDarts ArmyMichal Šilbi ŠildbergerHradec Králové-

Strips Brno

#HráčTýmJméno na MessengeruHrací místoKapitán týmu
39czeJakub DavidStrips BrnoJakub DavidBrnoC
696czeSimon KaňaStrips BrnoSimon KaňaBřeclav-
947czePavel KobzákStrips BrnoPavel KobzákBrno-
948czeMartin HolíkStrips BrnoMartin HolíkBrno-
971czeTomáš ŠabršulaStrips BrnoTomáš ŠabršulaBrno-
1035czeLibor CenekStrips BrnoLibor CenekBrno-

Ajšíři

#HráčTýmJméno na MessengeruHrací místoKapitán týmu
67czeLibor PilařAjšířiLibor PilařChrudim-
636czeVít MyškaAjšířiMyška VítekHamry u Hlinska-
720czeMiloš VašulínAjšířiMiloš VašulínChrudimC
725czeTereza NěmcováAjšířiTereza NěmcováChrudim-
974czeMichal ŠírekAjšířiMichal lord ŠírekStudnice-
993czeOndřej GregorAjšířiOndra GregorHamry-
1054czeVáclav NěmecAjšířiTereza NěmcováMoravany-

Foldupholes Sokolov

#HráčTýmJméno na MessengeruHrací místoKapitán týmu
970czeMiroslav MuchaFoldupholes SokolovMiroslav MuchaSokolovC
975czeDavid RedekerFoldupholes SokolovDavid RedekerSokolov-
983czeHelena KrausováFoldupholes SokolovHelena KrausováSokolov-
984czeMarek DědičFoldupholes SokolovMára DedicSokolov-